Lietotājvārds
Parole
Un vēl! Viņa minēja, ka nav jau iespējas nemaz to LV valodu iemācīties - jo NEKUR ar viņu nerunā latviski!! Vai nav par ko aizdomāties visiem mums?
Vakar bija sižets TV par šo. Viena krievu tautības sieviete tik sirsnīgi izteicās par latviešu valodu!! īsts paraug-nepilsonis. :) Kaut visi tādi būtu! Viņa turklāt prata latviešu valodu!! Gribēja tikai izkopt, lai būtu bez kļūdām un bez akcenta.
Ja ikdienā ar viņiem nerunāsim valsts valodā, tad šis būs tikai vēl viens nevienam nevajadzīgs pasākums. Ja cittautieši televīzijas kameru priekšā saka, ka Rīgā jūtas kāmajas, jo visi ar viņiem runā krieviski, ja mazākumtautību skolās valsts valodu uzskata par svešvalodu, ja televīzijā pārraida intervijas, kurās cilvēki, kuri šeit dzimuši, auguši, skolā mācījušies nerunā valsts valodā,ja...
Vispār, ja daudzi Antiņi un Saulcerītes nezin, tad bez krieviem vēl ir daudz dažādu tautību cilvēki, kuri labprāt mācītos latviešu valodu...
Ernis Purnis 16.02.2015. 20:11:02
Nelieši un kangari turpina savu melno darbu un tiks visi atbilstoši sodīti šīs nodevības seku gadījumā Jo kamēr nav veikta ne lustrācija, ne dekolonizācijas, tikmēr šādi kremļa intresēs runāt perfekti latviski tiek apmācīti psrs okupanti, to atvases , no kuriem agresorvalsts 5 kolonna saformēs "zaļos vīriņus" Latvijas valdībā, armijā, flotē, policijas vadībā un protams arī ierindas sastāvā. Kā arī šie pretvalstiskie un organizētie elementi ir visur, arī reģionu pašvaldībās, esot lagāli (bet neattaisnojami) arī citos amatos veiks darbības kaitējot, sabotējot, demoralizējot LV pilsoņus, visu sabiedrību.
lol civļiķi mācās lv
Atkal Ušakovs bezjēdzīgi tērē manu nodokļu maksātāja naudu. Kāpēc par manu naudu būtu jāmāca idioti, kas daudzu gadu garumā nevar iemācīties valsts valodu? Labāk būtu pazeminājis transporta biļešu cenas!
Protams, tas negarantē, ka tie, kuri prot, arī runās LV valodā, bet iespēju palielina gan.
Malači! Bez pārmetumiem, bet konstruktīvi. Tieši tā var panākt pozitīvu rezultātu.
Šo ziņu droši vien vajadzētu dalīt skrejlapās Rīgas centrā.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.