Lietotājvārds
Parole
Planšete stundā pastiprina skolēna motivāciju mācīties....90% atkarìgs no skolotāja vēlmes un prasmes tās izmantot.. Skolēniem jāmāca sistematizēt informāciju gan kladè, gan izmantojot mākoņtehnoloģijas, jo daudz tiek arī fočēts, bet atrast starp selfijen neprot :)
Planšetes domātas, lai dažādotu mācību vidi mūsdienu jauniešiem. Nav nepieciešams katru mācību stundu izmantot, bet gan, dažādot to.
visiem brilles vajadzes
Pēdējie ārzemju pētījumi pierādījuši, ka šādas tehnikas izmantošana pazemina zināšanu kvalitāti. Tikai rakstot ar roku, kustinot visus pirkstus, tiek nostiprināts atmiņā apgūtas vielas daudzums daudz lielākā mērā. To jau pierāda zināšanu līmeņa pasliktināšanās mūsu skolās.
nu nav šobrīd ar planšetēm iespējams regulārs un pilnvērtīgs mācību darbs. šie aparāti joprojām ir vairāk spēļmantiņas, nevis lietojams darba instruments. un šaubos vai šāda pieeja kaut kādā mērā uzlabo stundas produktivitāte. Turklāt ja ieviesīsim visiem planšetdatorus, tad pēc 3 gadiem visi jau būs pieraduši un sāks atkal sūdzēties, ka stundas vairs nav interesantas.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.