Lietotājvārds
Parole
vai tad mums trūkst savu nosaukumu, ka lasītavas LNB jau sauc ASV prezidentu vārdos?!
Skolnieciņš bīda kremļa propagandu, taču nevaru piuekrist arī Zuzes viedoklim par to, ka sazvērestības varot būt tikai teorētiski. Sazvērestības ir pavisam reālas, tikai mums ir ierobežotas iespējas par tām uzzināt ... Tāpēc arī visādi minējumi un prātojumi...
komentārs domāts "skolnieciņam". :)
Nu, nu, nu. Savas sazvērestības teorijas atstājiet tumšiem youtube video. Nav nekāda sakara ar aktuālo informāciju. Priecājos, ka Latvijas jauniešiem ir iespēja redzēt pasauli un pēc tam zināšanas investēt Latvijā!
Skolnieciņš 19.12.2016. 10:05:27
Amerikosi ir īpatnēja tauta, kas ir bīstamāka par PSRS okupantiem. Ne velti viņi par mūsu naudu šeit armiju savu sūta, lai varu un spēku savu demonstrētu. Un tagad vel pašus sakarīgākos prātus nopērk... Šitie tagadnes notikumi Latvijā ir latvju tautas genocīds. Manas ciešanas elitārie elitieši izjutīs....
"Visiem programmu dalībniekiem kā obligāts nosacījums ir prasība atgriezties Latvijā uzreiz pēc programmas beigām un pavadīt šeit vismaz 2 gadus, investējot valsts attīstībā savas zināšanas un pieredzi." - šis ir izcils priekšnoteikums! Visās izglītības programmās un apmaiņas braucienos to varētu iekļaut.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.