Lietotājvārds
Parole
rakstniece to smieklīgi 17.02.2015. 12:40:32
Kaut kas neticams - no kurienes tad tika konstatēts plaģiātisms?
ir bijis gadījums, kad 2 draugi raksta ZPD ģimnāzijā. Viens paņem tēmu ,kādu nevar atrast ne internetā, ne grāmatās...skolēns pats cītīgi visu pēta u.t.t.,skrien pa ražotnēm, raksta secinājumus,analizē kā pašam prāts liek...un galu galā viņš vienalga ir plaģiāts! Turpretī otrs paņem no sava drauga ,kurš mācījies citā ģimnāzijā un viss ir kolosāli! Netaisnība bija, ir un būs !!! Tā ka ticības nav nekādām programmām.
Daudz nopietnāk vajadzētu skatīt citu jautājumu: cik daudzi studenti paši neraksta savus studiju darbus...
Mums - tieši RSU - par to plaģiātsmu nu riiiiiktīgi borēja. Nav svarīgi, vai tas ir ļaunprātīgi. Tev ir iedota informācija, zināšanas par to, kā ir jānoformē visas atsauces, tad arī tā! Viss. Neesi pareizi salicis atsauces, - pats vainīgs! Plaģitāts. Un pareizi ir! Nav mazie bērni. Ja reiz vēlas grādu, tad attiecīgiem noteikumiem arī jāseko.
Labākais pret-plāgiātisma rīks - LASĪT un IEDZIĻINĀTIES. :)
Tas, ka ir prorgamma vai kāds cits rīks, nebūt nenozīmē, ka viņi to arī izmantos (diemžēl). Ļoti lielai daļai pasniedzēju ir samērā vienalga, kā top tie studentu darbu. Atnes, iesniedz, atzīme. Sevišķi jau nu maksas programmās.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.