Lietotājvārds
Parole
Kādas muļķības, vairākās valstīs par studijām jāmaksā pat mazāk nekā pie mums un students uz nodarbībām dodas katru dienu,kā arī prakses vietas ir nodrošinājusi augstskola, nevis kā mūsu valstī dažās augstskolās pirmajā kursā augstskolā jāierodas divas reizes nedēļā un ari prakses vieta jāmeklē pašam, bet naudiņa tāpat jāmaksā ne maza. Studēt gribošie un varošie nebaidaties no studijām ārvalstīs,vismaz labi apmaksāts darbs jums būs, ja neesat galīgais sliņķis. Brauciet, šeit jums sagaidām tikai bada maize,izglītoti prāti šeit nav vajadzīgi. ĀRZEMJU AUGSTSKOLU BEIGUŠAIS,TAGAD LABI PELNOŠAIS BIJUŠAIS STUDENTS.
90% no mūsu studentiem nekur citur nemaz netiktu studēt (protams, ja nemaksā vairākus tūkstošus gadā). Nevienam nav vajadzīgas mūsu viduvējības. tādas ir visiem.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.