Lietotājvārds
Parole
Labi organizēts naudas projekts ar labu atalgojumu projrkta administrācijai par organizēšanu un vadīšanu...
Misionāri saņem divas algas. Neviens, atkārtoju neviens, nepaliek skolā strādāt pēc misijas beigām! Lieliski apskatīties viņu pieredzes prezentācijas par darbu skolās-jo jautrāk, jo muļķīgāk , jo labāk! Nekas par rezultātiem un utt.
Zelta vārdi Sātanam ausī. Kas melo, man ausis kustās. Latvija izmirst, optimisms uz "Titānika" ir nevietā. Naukos nav darba un naudas. Daudz trūcīgo ar 128.00eur netto. Kādi tur mazturīgo bērnu augstie plāni?? Bagātie bērneļi neļaus pacelties augša.
Ja ir pētījums, kurā apkopoti rezultāti: 1) kā kārto eksāmenus tie skolēni, kas mācījušies pie misijas skolotāja 2) cik bijušo misijas skolotāju turpina darbu skolā, kādi ir viņu darba rezultāti? 3) ko dara tie bijušie misijas skolotāji, kas pametuši skolotāja darbu tad, lūdzu, publicējiet pētījumu. Tautai viss būs skaidrs.
Ak, šie amerikāniski žilbinošie smaidi un šķietami laikmetīgie teksti! Tēla veidošana ir izstrādāta perfekta, kāds ir saturs? Ne tikai skolu misijā šādi cilvēki grozās, arī citās nozarēs. Bieži vien - jo pārliecība par sevi lielāka, jo nesaturīgāks un seklāks saturs. Bet vēlmes ieklausīties citos - necik, jo pats tak tik žilbinošs. Skat. Trampu - izcils paraugs, kur tā var nonākt.
Tā ākstīšanās ar misionāriem skolās ir bezjēdzīga. Neatbild par saturu un par to, ko iemācīs. Galvenais jauki pavadīt laiku.
Vēsturnieks 05.08.2016. 18:25:10
Vienmēr -visos laikos un visās vietās - visas misijas ir bijušas labi organizētas naudas atmazgāšanas shēmas. Tā ir interesanta naudas plūsma - līdzekļi reklāmai, misionāru rekrutēšanai, misionāru skološanai un ideoloģiskai uzturēšanai, kā arī līdzekļi , lai visus divus gadus maksātu misionāriem stipendijas klāt pie algas. Katru gadu jauni misionāri nolīst pār skolām kā zelta lietutiņš un plūst kaut kur tālāk, skolā nepiestājot. Jo pēc diviem gadiem taču misionāri no skolas ir prom, lai gan mācību process turpinās. Es visu laiku mēģinu saprast, kāpēc šo finansējumu nevarēja vienkārši novirzīt uz skolām. Nu kaut vai kā reālas piemaksas skolotājiem, kuri strādā ar inovatīvām vai netradicionālām metodēm, veic interesantu ārpusklases darbu, ir izcili audzinātāji vai izcili sava priekšmeta popularizētāji vai skolēnu motivētāji. Skolās tači ir pietiekami daudz šādu skolotāju.
Misija ir lieliska dvesma gan skolēniem, gan esošajiem skolotājiem ir no kā pamācīties
Varbūt vajadzētu to kantori vienreiz taisīt ciet?
Kad pirms 3 gadiem mūsu skolā (Rīga) vecāko klašu skolēni un dažas skolotājs sāka atklāti runāt, ka būtu labi jauno meiteni no Misijas pēc gada virzīt par mācību pārzini (dir.v), abas pirmspensijas vietnieces izdarīja visu, lai meitene aizietu no skolas.
Skumji, bet par "Iespējamās Misijas" dalibniekiem es domāju kā par cilvēkiem, kas kļūdījušies profesijas izvēlē. 2x skumji, ka arī otrā izvēle - darbs skolā - daudziem izrādās kļudaina ...
Tie taču nav skolotāji, tie ir izmanīgi jauni cilvēki- pašlabuma meklētāji, kuriek visu nosaka nauda, nauda...Un kāpēc nē- atbildības nekādas, 2 gadu laikā līdz eksāmeniem nav jātiek, var plivināties un smait un fotografēties žurnāliem. Kas tā par valsti, kur nav nekādas kārtības? Veiksmes stāsti un pensijas 19000 mēnesī. Fui!Un brīnamies, kāpēc brauc prom, bet atpakaļ nē!
Mūsu "misionārei" tas bija tikai divgadīgs "mirdzošo acu" + bankas stipendijas projekts.
Veidojas nevienlīdzība ar tiem skolotājiem, kuri studē un paralēli studijām sāk strādāt skolā - neviens viņiem neko nepiemaksā. Beidzas stipendija - "misionāri" kā gājputni meklē siltākas vietas

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.