Lietotājvārds
Parole
Varbūt problēma tajā, ka lektorijs nav gana ""tikumīgs", tādēļ tikumīgā dome neatbalsta. :D Tas, ka sniegs atbalstu, nav gana lils atbalsts - tiešām būtu pareizāk, ja nodrošinātu par velti. :) Bet jāpiekrīt, uz vismaz vienu lekciju ļoti labprāt aizietu. :) Tiesa, neesmu skolēns.
Es gan neteikti, ka cenas ir sālītas, drīzāk varētu paust izbrīnu, ka Rīgas dome nefinansē šo pasākumu, lai to varētu nodrošināt bezmaksas. Tomēr izglītības jautājums, šīs lekcijas ir patiešām vērtīgas un interesantas. Vismaz paldies organizatoriem, taču ceru, ka nākamgad tas būs bezmaksas un valsts vai pašvaldība finansiāli to nodrošinās, lai apmeklējums būtu krietni lielāks - domāju, ka vairums skolēnu uz to nedodas, jo par to ir jāmaksā. :(
Vienīgi ļoti žēl, ka sālītas cenas. Šādiem izglītības pasākumiem vajadzētu būt par brīvu. Nevaru iedomāties nevienu veselu klasi, kas kopā dotos uz šādu pasākumu - par tādu summu diemžēl nespētu vienoties, ņemot vērā, ka tā gluži nav sezonālā klases ekskursija...
Bet kurš tad pie mums vēl varētu stāstīt par pašmāju kino komēdiju? Tur jau tā lieta, ka neviena nav! Latvijā šis žanrs ir iedgļa formā, ņemot turklāt vērā, ka kino vispār nav diži attīstīts.
Stāstot par komēdijas žanru, gan gribētu redzēt vairākus lektorus, Streičs, lai arī cienījams un Latvijā neaizstājams, ir cita skola... Mūsdienās komēdija kino ir jau cits stāsts.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.