Lietotājvārds
Parole
Nav skaidrs , vai 2015./16.m.g. vai 2016./17. m.g. - sapratu tikai ,ka piloteksāmens ( izmēģinājums ). Nemaz tik seni nav tie laiki, kad skolotāji un vecāki plēsa matus no galvas, jo ministrija atļāva dabaszinātņu priekšmetus VISPĀR nemācīties! Plaša mums tā amplitūda ' P.S. Sporta akademijas studentam gan fizika un ķīmija tā kā būtu labi jāzina.
risinigalva 01.09.2014. 11:04:42
Kāpēc fizikas un ķīmijas eksāmenu neieviest universitāšu uzņemšanas kritērijos, kārtojot to nevis skolās, bet pašās augstskolās. Tad iespējams arī būs mazāk staigājošo studentu.
Dace 30.08.2014. 13:17 Bet skolai tagad pēdējā brīdī jāatvēl budžets papildus stundām fizikā un ķīmijā (kaut vai fakultatīvi), lai skolēni 2 gadu laikā sagatavotos eksāmenam, kam vajag 5 gadus. Daža laba skola šos priekšmetus māca kā iespēju paplašināt zināšanas neiespringstot uz mājasdarbu, kontroldarbu svarīgumu, lai atvieglotu skolēniem slodzi. Un nu 2 gadu laikā jāsarauj viss iekavētais. Cietīs protams vēsture, ģeogrāfija un bioloģija. Nu tad arī ģeogrāfijā un bioloģijā eksāmenu? Kas tad cietīs? BET eksāmens jau inženierus neradīs - tie rodas (vai tiek audzināti, ja ir KĀRTĪGS darbmācības - nevis mājturības- skolotājs un skolas vadība vēl ļauj tam strādāt..) PAMATSKOLĀ. Pašlaik atkal ir papīru eksperimenti ar bērniem (nez kāpēc uz dzīvniekiem izmēģinājumus daudz kur aizliedz, bet Latvijas izglītības sistēmā ar bērniem izmēģina ik pēc brīža un tikko kaut ko vienu ievieš - politika mainās un atkal izmēģinājumi AR DZĪVIEM BĒRNIEM un ko vecāki - gaida kas notiks tālāk...
Bet skolai tagad pēdējā brīdī jāatvēl budžets papildus stundām fizikā un ķīmijā (kaut vai fakultatīvi), lai skolēni 2 gadu laikā sagatavotos eksāmenam, kam vajag 5 gadus. Daža laba skola šos priekšmetus māca kā iespēju paplašināt zināšanas neiespringstot uz mājasdarbu, kontroldarbu svarīgumu, lai atvieglotu skolēniem slodzi. Un nu 2 gadu laikā jāsarauj viss iekavētais. Cietīs protams vēsture, ģeogrāfija un bioloģija.
Aizej uz skolu un paseedi tajaa stagnaatiskajaa sisteema. Riebjas tur vispaar atrasties. Staav 70gadiiga tantiite pie taafeles un kaut ko bubina..taada taa realitaate.
Kaapeec Sportaa nevar likt eksaamenu? Man piem.100g.nevajag fiziku un kjiimiju. Staashos sporta akadeemija. Fizika kjeksiisha peec man jaakaarto....praataa nenaak man ko zubriit. Un nevajag man taapeec staastiit, ka es stulbs, neapteests un cik fizika man svariiga visai dziivei.
Kas tas ir, ka tik liela daļa jauno cilvēku tik ļoti negrib ZINĀT?!
Vai labāk nebūtu jāpadomā par atgriešanos uz 11.klašu sistēmu.lai vidusskolā nebūtu tās muļķības jāmācās 19-20 gadīgiem jauniešiem, Fizika-ķīmija jau nu nav paši svarīgākie un nozīmīgākie priekšmeti, kurus kaut kā apgūstot un nokārtojot eksāmenu ("visi dara tā") celsies valstī ekonomika, radīsies darba vietas.... Beigsim muļķot jauniešus un paši sevi, nesarežģīsim to, kas jau tā ir sarežģīts, nepārdomāts, pat stulbs.
Tagad ja iesu 11 klase bus man eksamens>>??
Tātad, skolēniem, kas septembrī uzsāks mācības 11.klasē būs obligātais fizikas un ķīmijas eksāmens ?
Nēēēē', tas nozīmē, ka arī man būs eksāmens..
Ok., lai arī domas par daudz ko dalās, skaidrību taču beidzot vajag. Normāli būtu, ja zinātu piecus gadus uz priekšu - kādi kur būs eksāmeni.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.