Lietotājvārds
Parole
Man gan liekas, ka pedagogiem savs darbs būtu jāizvērtē kritiskak!
jaa = Strodam 04.12.2013. 15:12:57
Datoru saņems viens cilvēks. Un pārējie tāpat savus darbus būs salikuši netā brīvai izmantošanai. Nu netiek pie mums novērtēts intelwektuālais darbs. Tāpēc savas idejas tur nepieteikšu.
Jauks konkurss! Bet man jau ir nopirkts gan portatīvais dators, gan planšete. Kā gan es savādāk izmēģināšu savus jaunos, interaktīvos, elektroniskos materiālus? Un kā nākamie konkursanti tos gatavojas veidot?
Iepriekšējos gados balvā bija portatīvais dators, šogad droši vien arī kaut kas interesants būs izdomāts, noslēgumā tika orgnaizēts pasākums ar brīnišķīgām lekcijām par pedagogiem saistošām tēmām.
Jānis Strods 04.12.2013. 11:49:19
Darbs aizies tautās - teicami. Protams, vajadzētu domāt par to, kā sistēmiski stimulēt kvalitatīvu materiālu veidošanu un izplatīšanu, bet tas, ka labi mācību materiāli kļūst plaši pieejami un atstāj iespaidu uz bērnu izglītību: nevaru iedomāties labāku atzinību.
Tieši tā. Uzvarētājs saņems grāmatu par 5 Ls balvā un nekur nevajadzīgu goda rakstu, bet darbs bez jelkādām autortiesībām aizies tautās.
Vai, cik jauki! Atkal ir brīnišķīgā iespēja par neko pastrādāt, radīt, publicēt, un visiem labi, jo īpaši tiem, kas ar to pelnīs!
vai pēc konkursa beigām šie materiāli būs brīvi pieejami?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.