Lietotājvārds
Parole
Tieši tā! Jaunieši vairumā gadījumu ir pietiekami elastīgi, lai sāktu strādāt darbu, kas nav iegūtā profesija un cerēt, ka kat kad atradīs, bet pagaidam pelnīs, kā var. Mans bērns ar visu bakalauru šobrīd strādā darbu, ko varētu paveikt jau uzreiz pēc vidusskolas. Alga apmierina, darba apstākļi arī. Strādājot privatuzņēmumā pēc specialitātes, ne par ko tādu pat sapņot nevarēja, jo darba devējs būvfirmā "ekspluatēja" pēc pilnas programmas ar visiem bonusiem. Pats projektus neprata taisīt un nezināja, cik tas prasa laika...
Ne par veederu runa...un juus to ljoti labi saprataat,kas ar to bija domaats. Tachu,ja taa padomaa,tad jaa, tomeer arii par veederu, jo cilveekam ir normaali jaaeed un iipashi jau jauniibaa jaauznjem visi nepiecieshamie vitamiini. Bet kur nu parastajam viduveejiibas letinjam to saprast,kurs neko taalaak par savu maajas slieksni nav redzeejis! Dziivo no minimaalaas un teelo baigi laimiigo! HA !
... jo vēders dievs visaugstākais...
Tu saki? Tikai par to darbu ir arii jaasanjem pienaaciigs atalgojums, kuru ljoti daudzi darba deveeji laikus neizmaksaa,lai tas jaunais cilveeks speetu patstaaviigi dziivot un nomaksaat savus reekjinus,jo ne visiem tie vecaaki ir pie pakaljas!!!!! Un tikai nevajag tagad saakt,ka la la la...jaasaak ar kripatinju,mazuminju utt...cilveeks dziivo vienu reizi un ir tiesiigs dziivi nodziivot ar pilnu pieestu veederu.
Ja grib strādāt, tad darbu var atrast pat visnomaļākajā miestā un nevajag te čīkstēt!!!
Njā, darba ar algu "atbilstoši diplomam" patiešām nav... ir neapmaksāta prakse - kas nekad nekļūs par algotu darbu. Dzīvosim - redzēsim.
apmaksats raksts, lai pazinjotu ka viss ir kartiba, darbs ir, nebraucat tik prom/////////////// Pagaidam LV dziivo: 1 983 300/////////////////// data.csb.gov.lv/pxweb/lv/Sociala/Sociala__isterm__iedz/IE0010m.px/table/tableViewLayout1/?rxid=cdcb978c-22b0-416a-aacc-aa650d3e2ce0
apmaksats raksts, lai pazinjotu ka viss ir kartiba, darbs ir, nebraucat tik prom Pagaidam LV dziivo: 1 983 300 data.csb.gov.lv/pxweb/lv/Sociala/Sociala__isterm__iedz/IE0010m.px/table/tableViewLayout1/?rxid=cdcb978c-22b0-416a-aacc-aa650d3e2ce0
skolu driz beigshu bet naudu pelnu caur internetu, taa ka nestradashu latvanijas labaa.. ta pelnu jau 1 gadu
Darbu var atrast, bet - ārzemēs...
Mīnusu licējam ! 23.04.2015. 13:47:07
Tev laikam par šo maksā???? :-DDDDD
Kurš kuru muļķo?????
Kur to darbu var atrast? Esmu apzvanījusi visus iespējamās darba vietas, vispār nav iespējams dabūt darbu, pat visparstāko , kaut vai vasaras periodam.
Profesionāļi ar darba pieredzi nevar darbu atrast, kur nu vēl jaunieši! :-D Kas tā par mistisku aptauju? Kaut kā neatceros, ka menējie tiktu kaut reizi aptaujāti!!!
Būtu interesanti, ja uztaisīsu šādu pētījumu, jautājot to pašu šiem respondentiem pēc gada. un tad vēl pēc gada. :)
jaunieša mamma 23.04.2015. 11:54:23
Jums tiešām liekas, ka nopublicējot šādu rakstu, valstī viss ir kārtībā? Tagad to izlasot, visi naivi noticēs, ka valstī ir pārpārēm daudz darba vietu ar atbilstošu atalgojumu???
Malači! Protams, statistika (īstā) parāda citu ainu - lielākā daļa tomēr savā jomā vēl ilgi nevar atrast darbu, taču kas par to? Ja jau no sākta gala tā domās, tad vēl jo vairāk skaidrs, ka neatradīs. Jādomā pozitīvi un jādara labākais, ko var!
Veiksmi, veiksmi... Es gan pēc pirmā gada studijām nebiju varis tik pārliecināts...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.