Lietotājvārds
Parole
Skat. KL 162. pantu.
Gribētu atgādināt, ka atbilstoši krimināllikuma 166. pantam, ir jau tagad aizliegta erotisku materiālu izplatīšana skolās. Teorētiski, jau var iesūdzēt tiesā šos netikumības izplatītājus.
Es nezinu ko domat puse no manis par puse pret
Tikumība nāk no ģimenes. Varat jau mūs vainot visā- tādas ir jūsu tiesības. No NORMĀLĀM ĢIMENĒM arī nāk normāli bērni un viss arī ir NORMĀLI!
Nu ko cepaties? Tas taču neko nedos! Es, piem. noliegšu saviem bērniem ko konkrētu apmeklēt skolā, līdz ko jutīšu, ka notiek "smadzeņu skalošana". Tie ir mani bērni un tikai ES ar VĪRU izlemsim, kas mūsu ģimenē ir tikumiski, nevis piem. Parādnieka k-gs ar savām n-taj'ām sievām, vai kāds cits izvirtulis no saeimas!
ļoti gribētos izlasīt pētījumu par to, ka tieši skolas ir tās, kas izraisa netikumību. ļoti gribētos uzzināt, kurš ir tas, kas šodien pateiks, kas ir tikumīgi, kas nē - kurš būs tas soģis un lēmējs? un ļoti gribētos ticēt, ka Latvijā ģimene un audzināšana ģimenē sākas no bērna dzimšanas, bet ne no brīža, kad bērns sāk iet skolā.
Cik tikumīgs ir pašu deputātu, lēmēju dzīvesveids? Un tādi "tikumīgie" pieņem likumus! Ļoti precīzs, kodolīgs ir iepriekšējais .... 24.04.2015. 08:41... komentārs. Piekrītu - tik augstu savā naudīgajā pasaulē pacēlušies, ka nav ne mazākās izpratnes par to, kas labs, pozitīvs notiek skolās. Un vēl. Katrs spriež pēc sevis - nepamatotās aizdomās citus tur tieši tie, kuriem pašiem netīra sirdsapziņa.
Pirms Saeima sāk izskatīt vai apstiprināt kādu likumu, vajadzētu painteresēties, vai tādas normas gadījumā jau nepastāv, nevis kult tukšus salmus un izniekot laiku bezjēdzīgās diskusijās. Par tikumību var runāt tie, kuri paši ievēro normas un pilda likumus. Derētu vispirms deputātiem iziet kaut vai īso tikumības kursu. Tikums sākas ģimenē.Manuprāt, valstī ir daudz aktuālāki jautājumi risināmi. Un, ja deputāti uzskata, ka skolās nepietiekamu uzxmanību velta patriotisku pasākumu organizēšanai,valsts svētku svinēšanas pasākumiem, iesaku biežāk iegriezties skolās, kad svin svētkus, atceres dienās u.c. un paskatīties, lai būtu tuvāk reālajai dzīvei.
Likumu mīļotājiem 23.04.2015. 21:10:04
Ja jums patīk žogi, sētas un stingri likumi visiem un visur, ja jūsu ticība ir totalitārisms, tad saprotams prieks par katru jaunu žogu, ko jums un citiem kāds sagādā. Bet ne visi ir drebelīgas, aizdomīgas aitas, kas neuzticas citiem tikpat, cik sev. Ir runa ne par argumentiem, bet par brīvību. Neviens saprātīgs cilvēks arī līdz šim nav grāvis skolēnu tikumību. Ir runa par milzīgo neuzticēšanos visā un visur, ko aizvien jaunie pieņemamie likumi demonstrē.
Visi kritiķi, es neesmu dzirdējis ne1 loģisku argumentu pret to, ka skolās NEVAJADG mācīt perversības. Tikai tukša klaigāšana par vāji noteiktiem kritērijiem un neslēpti "uzbraucieni" likumprojekta autoriem. Nopietni, kurš pirmais atbildēs: Kas vainas, ja skolā aizliegtu netikumības audzināšanu? Kas ko zaudētu??
Viendzimuma attiecības "neizvēlās" un neviens nepiedāvā iespēju tās "izvēlēties".... homofobi....Vai tad jūs nesaprotat, kad ar seksuālo un romantisko orientāti piedzimst? Par to, ka dažādas orientātes eksistē mācīšanu skolā bērni pēkšņi savu orientāti nemainīs... Pat ja bērnam, kuram patīk sava dzimuma cilvēki, neko neteiks par homoseksualitāti, viņš pēkšņi heteroseksuāls nekļūs. Un tad vēl sūdzās, ka jaunieši brauc prom no Latvijas. Tas nav tikai darba dēļ, daži arī saprot, cik neinteliģenti dažkārt ir pieaugušie šeit...
Paldies Saeimai par mazu, bet tomēr solīti pretī tikumībai.
Lai cik negatavs būtu šis likums, pati iecere ir laba! Vai tiešām mēs gribam, lai pie mums tāpat kā Skandināvijā māca bērniem visādas perversitātes? Veselīga ģimene ir sabiedrības pamats.
Tad ar steigu arī jāpieņem likums par deputātu tikumības atbilstību tikko pieņemtajam Likumam par tikumības ieviešanu skolās. Tos, kuri neatbilst, atlaist. Sākt vajadzētu ar sevi un sevi nolikt kā paraugus, - lai bērni skatās un mācās, nevis pieņemt liekulīgus likumus.
Saeima pieņem likumu???... kurš nu būtu runājis... paši maina sievas, dzer, pārkāpj likumus, neveikli taisnojās... skolā ir jāmācās!
Lai vispirms pieņem likumu ar soda sankcijām par vecāku atbildību audzināt sabiedrībai noderīgu cilvēku, tad lai ķeras klāt tikumībai. No tikumiski stabilām ģimenēm nāk tikumīgi bērni. un skola jau nav pāraudzināšanas,bet izglītības iestāde. Kāpēc ir atļauts un neviens nesoda tos pārīšus ,kas sēž parkos, koncertos u.c. sabiedriskās vietās un bučojas, maigojas un no tā nekaunās???
Kad saeima pieņems lēmumus, ka vecāki ir atbildīgi par savu bērnu tikumisku audzināšanu?
Kaut ko jā, kaut ko nē... Paši nezina. lai tikai liek mierā tauta.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.