Lietotājvārds
Parole
tikai .lai nestāsta,ka nevar izvārīt garšīgu zupu.var nopirkt kauliņus un tie nemaksā daudz,nav ta;cu jāliek katram kauls šķīvī.attieksme pret darbu ir svarīga,nevis peļņa.
Gudrākie jau sen ņem uz skolu pusdienas no mājām. Kā gan var iedomāties, ka iespējams sagatavot kvalitatīvas un uzturvielām pilnvērtīgas pusdienas pa 1.40 eur??? Pareizāk sakot labi, ja pa 1 eur... uzņēmumam taču jāpelna un saistītie uzdevumi....
Šajā nozarē strādā tie, kas grib NOPELNĪT. Viņiem nospļauteis uz visu pārējo... Tāpēc gudrākie skolēni ēdnīcas piedāvāto "burdu" vienkārši ignorē.
Būtu beidzot jāatceļ zemākās cenas iepirkuma princips! Iepriekšējos gados mums firma ēdināja par 1.42 €, kā valstī noteikts, bet pērns beidzās šīs firmas līguma termiņš. Jaunajā iepirkumu konkursā bija jāņem cita firma, kura ēdina par 1.30. Un arī pusdienas ir tādas, kādas par 1.30 var uztaisīt. Zupas ir bez gaļas, un pat bez aizdara, arī 2. ēdienā ir maz vai reti gaļa, bieži ir makaroni ar sieru vai kukurūzu, tie paši auksti.
Mūsu bērni vienmēr ēdināti normāli un vairāk kā normāli. Ēdiens labāks kā vairākumam mājās pieejams. Garšīgs. Produkti, no kā gatavo, sertificēti, pēc noteikumiem iepirkti- rūpnieciski pārstrādāti. Piena produkti- ar visām normu pieļaujamām piedevām u.t.t. Tīru un svaigu (ekoloģiski piena u.c. produkti no vietējām saimniecībām nav izmantojami). To likumi nepieļauj. Saimniecīti katrs pārbaudītājs "čakarē po svojemu".
Tikai ap 30% atbilst normām - tas ir katastrofāli zems procents. Atbildīgajam ministram, kā arī PVD vadībai būtu jāiesniedz atlūgums.
Varu tikai piekrist. Kamēr ir nageti un frī, tikmēr viss ir kārtībā. Protams, tas neatrisina problēmu, saku tikai no skolēnu skatpunkta.
Katrā ziņā, domāju, ka PVD sabiezina krāsas. Ja skolēni būtu neapierināti, viņi nu gan celtu trauksmi. Tādas nianses kā transtaukskābes tak viņi mūžam nepamanīs, ne viņiem tas ir aktuāli, ne arī viņus tas uztrauc. Galvenais, lai garšo labi!
Nu, vismaz PVD tagad zinās, kurā virzienā skatīties, ko pārbaudīt. :))

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.