Lietotājvārds
Parole
vēlēsim, bet kuru? 26.04.2014. 09:35:20
Jācer, ka šie skolotāji par šo pasākumu izteiks savu attieksmi Eiroparlamenta un Saeimas vēlēšanās...
tiesībsargs 23.04.2014. 19:54:23
Vēl vajadzētu pārbaudīt visus, kas kaut reizi ir šķīrušies, tos, kas ģimeni nav izveidojuši, visus, kam zināms, ka ģimenē lieto alkoholu, tos, kuriem nav bērnu u t.t. Katram var iemeslu atrast, kādēļ šis skolotājs vai skolotāja nebūs atzīta autoritāte noteiktai vecuma grupai. Nemaz nerunāšu par direktoriem, kuri ir "sasmērējušies", bet joprojām strādā... Tālāk uz anonīmu ziņojumu pamata pārbaudīt visus, kas atklāti neievēro valsts likumdošanu u.t.t. Būtu tikai skolotājs, uti atradīsim.....
interesanti 23.04.2014. 18:28:45
4 sodi jau tika uzlikti, tagd klāt vēl piektais. Ja tā būtu pie moriem, bet demokrātiskā valsti......
Virsraksts vien jau atkal savu dara!!!!! Kā ar sodītajiem politiķiem?
Ja ir satiksmes noteikumu pārkāpums, tad arī nevar strādāt skolā? Šoferīši....
nē! 22.04.2014. 07:43 Ūūūū, cik tādu nesodīto "paraugu" skolās tik nestrādā, normālas svetlanas ģeņīsovnas, u.c. tipāži! Tādā ziņā mani mazāķ uztrauktu iespēja, ka dēlam darbmācību varētu mācīt 50 gadīgs purns, kas jaunībā pa žvinguli zaļumballē konkurentam uz bābām degunu sašķaidījis vai matemātiku - ex-bankas klerks, izšūpots par dubultu grāmatvedību.
smiekli nāk 22.04.2014. 14:44:14
Un kāds grib atgriezties skolā?
Varbūt varētu minēt, par ko tie skolotāji sodīti. Atkal maisam gals vaļā un visi tik visu ko tagad lies vispārīgajās un vispārinošās frāzēs. Kādu laiku novērsīsies no pamatproblēmām, jo par ko "cepties" būs. Kāda ir statistika- cik sodītu skolotāju strādā? Vai tas ir satiksmes drošības pārkāpums, kriminālpārkāpums vai kāds nenomaksāts rēķins?
mamma >nē! 22.04.2014. 09:57:01
Vai vecākiem nav jābūt bērnam par morāles paraugu??? Tad jau nevienam likumu pārkāpējam, nevienam sodītajam nedrīkstētu būt bērnu. Kā vienā no iepriekšējiem komentāriem teikts, pārgāji ielu pie sarkanās gaismas - vecāku tiesības nost! Attiecībā uz skolotājiem ierobežojums gan varētu būt sods par bērnu seksuālu izmantošanu. Tie cilvēki nemainās.
Nu protams, ka nedrīkstētu strādāt bijušie izvarotāji vai slepkavnieki, bet varbūt kāds veicis pārkāpumu aiz neuzmanības, piemēram, ceļu negadījumu vai būvniecības pārkāpumu.
Skolotāju-vīriešu trūkums skolās....
Pagaidām, ceru, man nav tādi pārkāpumi, par kuriem te varētu būt stāsts, bet labprāt dzirdētu no komentētāja "nē!", kas ir komentārā pieminētā "morāle"? Savulaik bija tāds jēdziens, kā "komunisma cēlāju morāles kodekss". Kas ir tagad? Kristīgā morāle un ētika? Kāpēc tad tai neatbilst pastāvošā likumdošana (vajadzētu ierakstu atklātā tekstā visur)?
pedagogiem jābūt bērna morāles paraugam! likumu pārkāpis cilvēks nevar kalpot par šādu piemēru!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.