Lietotājvārds
Parole
Stājoties skolā nedrīkst atklāt personas kodu... Datus pasažieru reģistrā arī nē... utt... Privātumu mēs varam noslēpt viens no otra. Kaimiņš no kaimiņa. Taču no visur redzošās acs neko nenoslēpsi....
Atkal auzās!!!
Nu un? Ja ir smuks bērns, kāpēc nelepoties? Ne jau par to jākaunas būtu!
Un kur vēl bērnu skaistumkonkursi!
bija jau pirmie gadījumi asv kas bērns vecākus iesūdzēja tiesā par viņa bilžu publicēšanu soc.tīklos bez viņa atļaujas! Un laikam arī vinnēja.
Var jau būt, ka tā mode uz paš ekshibicionismu noplaks.
Viena bija sajūsmā, ka ir atpazīta un viņai ir "fans". Domāju, ka uz to arī tiecas lielākā daļa. Un vecumam pat nav lielas nozīmes, drīzāk personībai.
Man likās ļoti būtiski, ko pateica viens no zēniem video: "Protams, man jau nav ko slēpt!" Un tā ar lepnumu. Un tad arī sapratu, cik patiesi tas ir. Mēs taču mācām, ka atkātība ir tikums. Ka labiem cilvēkiem nav nekā slēpjama. Un pēc tā arī viņi dzīvo, domājot, ka tas ir kas labs - visu izrādīt, sākot no savas ikdienas līdz mājupceļam...
Ooooooi. Ko var gribēt no tiem pusaudžiem, ja MĒS, pieaugušie, viņiem jau no zīdaiņa vecuma mācām dievināt... slavenības. Ko tad vēl mēs ikdienā skatāmies un redzam žurnālos uz VISIEM izdevumu vākiem? Slavenības. Nav svarīgi, par ko slavenas. Galvenais ir atpazīstamība, tad arī būs pārējais. Līdz ar to loģiski, ka arī bērni to visu uzsūc un vairāk par visu grib būt atpazīstami. Jo lielākā mērogā jo labāk!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.