Lietotājvārds
Parole
cau
Vācies prom 03.02.2017. 08:25:44
Vinķele -Kangara dvēsele!
nu ta klanās vienotība, rāpo jevropas riekšā - i pēc bēgļiem aizbrauc, i latviešu valoda - tikai ideoloģija! Šitādi s... arī krievu laikos peldēja pa virsu, kā jau s...
Par Latviju 02.02.2017. 20:44:16
Es ļoti ceru, ka vēlētāji atvērs acis un Ilzi Viņķeli, kā arī citus Vienotības deputātus neievēlēs, jo viņi faktiski ir slēptie Latvijas ienaidnieki: lauku skolas, slimnīcas, sabiedrisko auto transportu laukos likvidēt, latviešu valodas prasības cittautiešiem samazinat vai pat atcelt, augstskolās mācības ieviest svešvalodās, islama burku nesašanu Latvijā neaizliegt, bet atļaut, utt, utt. Vai nav par traku mazajai Latvijai, kura cenšas atgūt latviskumu un neatkarību no citiem?
to just sayin 02.02.2017. 12:00 02.02.2017. 17:36:18
Kurā vietā ārzemēs gaida latvieti, kurš nezina labi vajadzīgo valodu? Tādi var sēnes, papriku lasīt, bet ne dabūt labu, siltu vietiņu.
Vakar LTV1 diskusijā Vētra skaidri formulēja - abās strīdīgajās augstskolās lietvedība ir angļu valodā
Vakar tiešajā runā sabiedrība nobalsoja, ka būtu jāzina lv. valoda. Uzskatu, ka sarunvalodas līmenī var prasīt, bet nevajag piemērot kaut kādus C1 vai citus līmeņus. Nav jābūt tādai birokrātijai.
Piekrītu Viņķelei - atvērtības svešvalodām Latvijas augstskolas zaudē konkurētspējā citām izglītības iestādēm pasaules mērogā.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.