Lietotājvārds
Parole
Jā un vēl 05.02.2017. 17:52:16
ja tiek skaitīti tie BĒRNI, kuriem jau 17- 18 gadi, tad viens otrs jau bērnus audzina. :)
Pag, nepilsoņi var skolā neiet? Šito tik vajag mūsu slīmestiem padzirdēt! :D:D
Izklausās jau dikti smuki. Daļa ārzemēs, daļa nepilsoņi, tā teikt, viss kārtībā. Pārējie skoliņā, ja nu tā nav, tad tak pašvaldības lai skatās un nokārto situāciju. Vainīgie atrasti, parakstām atskaites un miers. Turpiniet tik skolu optimizāciju un neuzdodiet muļķīgus jautājumus, kāpēc tik daudz skolai garām pasprukušu bērnu. Bet dziļumā nav ko problēmai rakties, jo to dzirdēt nav ērti.
par situāciju runājot 03.02.2017. 20:03:37
Ja viņi nemācās un nemācīsies, kāda jēga viņus likt skolā? Ja viņi mācībām pretosies par visām vārītēm, tad, pat, ja soc. dienesti piespiedīs viņus iet skolā, vai no tā būs labums? Tāpat tikai atsēdēs un traucēs mācīties tiem, kas to vēlās. Vai tiešām nevar saprast, ka ir bērni, kuri neparko nemācīsies?
Ja visi aizbraukt uz ārzemēm, ko būs nodokli maksāt ? :)
IKVD pārstāvis komentēja, ka daļa to darot, lai izvarītos no nodokļiem.
Es gribētu zināt cik ir bērnu m kuri nav izbraukuši no Latvijas un nemācās. te nu gan jautājums ko dara skolu direktori un bāriņtiesas.
Vai šeit ir iekļauti arī tie bērni kuri ir izbraukuši no valsts. Ja tā tad pilnīgs stulbums un šis skaitlis ir aplams. Šeit nav jāiekļauj tie bērni , kuri izbrauc.
Ko valsts dara, lai tā nebūtu? Tikai apkopo datus?
Jo tālāk būs skola no skolēna, jo lielākas izredzes, ka šis skaits dubultosies. Iespējams, ka tāds arī ir mērķis...
Skolnieciņš 02.02.2017. 19:51:52
Uh, uz ārzemēm daudzi aizbrauc. Žēl, ka ir tie kārklu vācieši. Nu, ar 243€ es nekad nebiju redzējis ārzemes. Esmu īsts Latvijas latvānis. Kā Tu domā? Cik bieži es apmeklēju skolu? Vai es skolā mācos? Vai man ir "a" vai "t" burtiņš? Cik komunikabls es esmu? Vai es esmu garš vai īss? Kurā skolā es mācos? Bezšaubām, varu teikt, ka man ir 17 gadu un es mācos. Jo esmu Skolnieciņš!!!! Patiesā cieņā, Jūsu Skolnieciņš © Skolnieciņš 1999-bezgalība :~{
Lamājiet un apsaukājiet valdību, neapsaukājiet dzimteni.
Tā nav skolotāju loģika, tā ir #valdībasloģika. Budžeta ekonomija. Nav skolēnu, nav problēmu(skolu nevajag, skolotājus arī nevajag, pašvaldībai nav jāuztur ēkas un infrastruktūra, utt.). Pa lēto.
Kāpēc klāt skaita tos, kuri jau pabeiguši pamatskolu. Vidējā izglītība nav obligāta.
Komentētājam 02.02.2017. 14:50:30
Nežēlīgi loģisks pamatojums "Varbūt valdībai ir izdevīgi, ka bērni izbrauc no Valsts. Nav kas mācās, jāslēdz skolas!" :D :D #skolotājuloģika
Ļoti laicīgi apkopoti dati - puse no mācību gada jau pagājusi! Vēl tikai jāapkopo dati, cik reāli stundas notiek pēc stundu sarakstiem - trīs nedēļu laikā esmu saskaitījusi, ka manam bērnam nenotika 12 stundas! Tas, protams, nekādās skolas mājas lapās neparādās un nereti vispār atsūta sms vakarā 9.00. Un vēl pagarināt mācību gadu???? Pati esmu pedagogs, ne tajā mācību iestādē, kurā mācās bērns.
Varbūt valdībai ir izdevīgi, ka bērni izbrauc no Valsts. Nav kas mācās, jāslēdz skolas!
Vai ir karš? 02.02.2017. 12:56:59
Tik daudz tūkstošu bēgļu... Tas izskatās pēc kara rezultāta. Cik skolas tās būtu?
Akkungs...kur tu redzi savu zemi??????
Ak, cik Tu pareizs. Tupi vien banaanijaa.
apskatot šos datus,secinājums ir viens dārgie deputāti nespriediet tik gudri,bet apsēdieties un padomājiet par to,kā glābt situāciju,lai tik daudz bērnu un vecāku nebrauc prom.Tas ir dramatiski,pēc jūsu cipariem drīz šis skaitlis būs 3 vai tad tas ir normāli,tā kā sēdiet un padomājiet reāli ko var vērst pa labu
Artūrs @pēdējais komentārs 02.02.2017. 12:02:04
Nemaz nesākšu argumentēt, jo nenolaidīšos līdz tādam līmenim, lai sarunātos ar indivīdiem, kuri savu zemi sauc par banānu republiku. Tur jābūt tiešām augstam intelekta līmenim.
Man paziņas arī pārcēlās. Un šai banānu republikai neko neziņo. Mācās ārzemēs un tur dzīvojot jau gadiem, nevienam te Latvijā nav jāatskaitās, ko dara bērni. To cilvēki dara speciāli, lai viņus liktu mierā. Atskaites...atskaites...kur tu iesi, kur mācies, kāpēc, kāpēc Anglijā...kas banānu deputāteļiem par daļu!? Mums uzdi....un šie vadībai pretī.
Kika @ralfs 02.02.2017. 11:51:32
Bet pārceļoties kaut vai uz ārzmemēm - tur taču sāk iet skolā?! Tad jau ir vajadzīgi papīri, reģistrācijas utt. Kā var nebūt ziņu par tiem bērniem? Neticu. Ja vienīgi pārceļas uz citurieni un arī tur neapmeklē nevienu izgl.iest., bet kurš gan tā rīkotos, nevaru iedomāties
Nu lūk, cik jauki, veiciniet valdības līmenī bērnu atgriezšanos savā valstī un tiks atrisināta liela problēma- skolēnu skaita samazināšanās, skolotāju un skolu nepieciešamība...
Man gan šķiet, ka lielu daļu (vai pat lielāko) sastāda uz ārzemēm aizbraukušie. Vecāki vienkārši nedod nekādu ziņu. Viņu izvēle.
Dzirdot, cik daudz bērnu klaiņo tāpat vien - iesaistot puslatviju meklēšanā, statistika gandrīz vai neizbrīna.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.