Lietotājvārds
Parole
Skolnieciņš 03.02.2017. 20:36:43
Viņu mājaslapa ir pilnīgs sviests. Bildi no telefona um moto nevar pievienot. Aile par hobijiem pazuda. Mēģināju ieiet gan android 4.2, gan android 5.1., gan windows phone 8.1... Gļuko www.enudiena.lv. ∞Skolnieciņš
programmētājs 03.02.2017. 15:13:47
vai Jēkabpilī varēs ēnot programmētāju?
Zuze - padoms "netikšu" 03.02.2017. 10:36:39
Nu nevajag taču skriet uz visām populārākajām! Ir tik daudz vakanču, par kurām daudzi pat nenojauš! Ne viss ir zelts, kas acu priekšā spīd! Pavaicā padomu varbūt vecākiem vai skolotājam kādam - domāju, ka viņiem padomā būs krietni labāki varianti par pieci.lv vai kādu populāro personību.
gribētu piedalīties, bet tās vietas kur gribēju tikt, tika aizsistas momentā. PLus vēl liela atlase. Kaut vai uz pieci.lv
Jau vienreiz teicu, bet atkārtošos: beidzot perfekti izvēlēta tēma šogad! Citādāk katru gadu ēno vienus un tos pašus (biznesmeņus, politiķus, ugunsdzēsējus, dziedātājus, prezidentu, žurnālistus, stjuartus un pilotus, aktierus). Katru gadu vienas un tās pašas top interesantākās un saistošākās profesijas, jo skolēni citas nemaz nezina. Bet ir TIK daudz citu aizraujošu profesiju, kas jaunietim varētu izrādīties daudz piemērotākas. Protams, mazāk populāras, bet vai tādēļ sliktākas?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.