Lietotājvārds
Parole
nu nu nu vai tadtaa valdiiba nevar buveet jaunas skolas ja vecaas aizsleegtas
Ieraudzīju sarakstā Aulejas pamatskolu-kļuva ļoti skumji.Kur tad mācīsies bērni-internātā ?Tuvākā vieta ir Dagda-14km, Krāslava-25 km !!!!
Neapdomāti 05.05.2015. 08:29:40
Neizskatās pēc rīcības, kas atbilstu ilgtspējīgas attīstības būtībai! Visur apakšā ir CILVĒKI, KURI VĒL IR DZĪVI. Kā var cerēt uz attīstību laukos, ja atņem visas iespējas un cerības? Vai paredzēts, ka lauku bērni būs analfabēti vai arī vispār likvidēti? Tie, kas tagad tiek atlaisti, saņems bezdarbieka pabalstos ubaga grašus un pēc tam būs spiesti prasīt sociālos pabalstus! Vai tie nav cilvēki? Viņiem nav jādzīvo? Nav jāuztur ģimenes? Neredzu ekonomiju! Tikai attieksmi gan redzu!
Kas notiek ar Gulbenes skolām?! Nesaprotami komentāri!
pavasara trakumam 04.05.2015. 19:45:05
Nu ko, skolā ar 200 skolēniem direktoram darba apjoms strauji pieaugs. Vietnieku darbs tā kā tā būs jāizdara.
Bums jau ir beidzies, bet to izraisījusī vispārējā tendence nemainās. Piedāvāju atrisināt kādu ne pārāk grūtu teksta uzdevumu. Lai tauta neietu mazumā un visiem šodien skolās strādājošajiem būtu darbs arī nākotnē, nepieciešams, lai valstī katru mirušo aizstātu jaundzimušais. Tātad vidēji statistiski, uz katriem diviem iepriekšējā paaudzē dzimušajiem, ir jābūt diviem nākamajā paaudzē dzimušiem. (Tā kā ne visi cilvēki atstāj pēcnācējus, tad ņemot vērā augšminēto pamatprasību, katrā ģimenē kurā var būt bērni, vidēji ir jābūt 3,6 atvasēm. - Taču, ir 1,2.) Jautājums - pēc cik gadiem, neņemot vērā migrāciju, skolu skaits saruks par 1/3 , un pēc cik gadiem par 1/2, ja pieņemam - ka paaudžu maiņa vidēji ilgst 30 gadus?
skolā apm 400 bērnu, bet adm tik uzpūstas, nevar saskaitīt pārziņus, metodistus
Ko saka visos jautājumos arodbiedrība!
Skolu likvidācija un reorganizācija īpaši skars laukus, tie paliek tukšāki. Jaunā atalgojuma projekts arī samazina štata vienības mazajās skolās. Interesanti būtu uzzināt vai visas izmaiņas skar arī IZM. Ja samazinās skolu, izglītojamo, pedagogu skaits, tad jāsamazinās arī IZM darbinieku skaitam.
okei-pavasara trakumam 02.05.2015. 10:32:17
atbildu. ap 200 bērnu, direktorei likme, vietnieki 2, katram 0,5 likmes
ČAU BANĀN. 20.31. tu parakstījies ar manu igauņu vārdu. Zaglis, bet tu man esi ļoti pazīstama sieviete, tiksimies. Nozagsi skolotāja sēklu. Silta būs. Tu tiksi pirmā un neizliedzēs par miroņu pirdinātāju, vaiaja.
Nu ko par to Gulbenes pagaidāmesošo ģimnāziju. Vecenei dienas skaitītas.
Nevajaga sevi uzrādīt par to, kas nēesi. Tu esi nodevēja. ,,SVEICU SAVDABĪGOS SVĒTKOS".
Tagadējo Gulbenes ģimnāzijas ēku pārvērst par pamatskolu un bērnudārzu. Ģimnāzijai jābūt 2. v-skolā. Ģimnāzijas statuss jāieņem abām vidusskolām, arī 1.vidusskolai. Jāsadala klases. Tā vecene nevar vadīt valsts ģimnāziju, domāju tagadējo. Bet tantiņai vienalga, ja tik vistām olas būtu. Pērk jau arī pa lēto. Pirkšu arī, tantiņ. Pazemoji savu vīru.
Latvijai nebūs nākotnes, ja lauki paliks tukši!Redzēju filmu par Norvēģiju, kur skolā mācās ap10 bērniem, un viss notiek !
skolotāja. 01.05.2015. 17:09:13
Gribētos godīgas atbildes no atlaistajiem skolotājiem par izmaksātajām kompensācijām (skolu apvoenošanās rezultātā). Nav taču atlaisti, zaudējot uzticību vai līdzīgu iemeslu dēļ, kā izšvilptie deputāti, kam kompensē kā no pilnības raga.
No lāča bēga, uz vilku krita.
arī skolotāja 30.04.2015. 17:31:06
IZM taču budžetā trūkst naudas! Kā atrisināt problēmu-slēgt un apvienot skolas.... iedomājieties, cik skolotāju strādāja tajās 10 skolās-viņus atlaiž un vairs nevajag maksāt algas. 12 skolas reorganizē-pie jebkuras reorganizācijas paliek "liekie"skolotāji, skolotāji, kuriem samazina slodzi, līdz ar to skolotājiem vairs nav ko saņemt...meklē citu darbu vai iet bezdarbniekos! Zinu no pieredzes, jo mūsu skolu arī "pievienoja", lielai daļai bija jāaiziet... Gan jau nākošajā gadā vēl kaut ko slēgs un reorganizēs. Paliks lielās "piebāztās"skolas pilsētās, lauki, kuri tā jau paliek bez jaunatnes, pavisam izmirs...............
Arī mana skola ir šai sarakstā. Tagad mani uztrauc tikai viena lieta- ja skola tiek slēgta,t.i. tā beidz pastāvēt vai man pienākas atvaļinājums un kompensācijas. Pagaidām izskatās, ka sākas pagrīdes darbības ar dažāda veida dokumentiem, lai nevajadzētu izmaksāt to, kas likumīgi pienākas. Mans darba stāžs šai skolā ir 14 gadu, sakiet lūdzu, kā jums sķiet, kas man pienākas tā godīgi pēc likuma. Ka tik atkal kāds šai sakarā neiedzīvojas un netiek pie jaunas villas vai pēdējā izlaiduma auto. Ja esat lietas kursā, padalieties lūdzu.
pavasara trakums 30.04.2015. 12:59:31
IDEJA - rīkojam anonīmu (bet uz reāliem faktiem balstītu) aptauju - uz cik skolēniem Jūsu (Jūsu bērnu) skolā ir viens skolas administrācijas pārstāvis (direktors + vietnieki). Manas meitas skolā ir viens uz katriem 12 skolniekiem. Skola atrodas Rīgā, un neviens to (pēc vecāku sapulcē dzirdētā) negatavojas reorganizēt, t.i. slēgt vai pārveidot par filiāli. Vienīgais uztraukums - kas notiks , kad rudenī tiks pieņemts jaunais skolu un skolotāju finansēšanas modelis (viens vietnieks uz katriem 200 skolniekiem). Gaidu Jūsu replikas! Pavasara trakums ir lipīgs!
Vēl cik pamestu pagastu, proti, tukšu un klusu...
Katrā gadījumā, vaļā ver krietni mazāk skolu, nekā slēdzI.
Vai tad neteica, ka skolu slēgšanas un reorganizācijas bums ir beidzies?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.