Lietotājvārds
Parole
Nu nezinu, cik tas ir audzinoši maksāt naudu par mācīšanos. Naudas jau nekad nevar būt par daudz, bet nu.... un kur tam Tukumam nauda radusies? Apkures materiāliem ziemā naudas nav, māju renovācijai arī nav, uz ceļu remontu ekonomē, autobusi salūzuši un nebrauc gandrīz nemaz utt, bet priekš izrādīšanās naudas balvām nauda ir... Un ja reiz tā naudiņa ir , tad būtu labāk teicamniekiem kādu ekskursiju pa Latviju apmaksājuši, biļetes uz teātri, akvaparku vai cirku u.tml, bet ne jau naudu! Arī mans bērns varētu šo naudu saņemt, bet kā lai tagad ieskaidro, ka mācās jau sevis dēļ, nevis lai pašvaldība dotu naudu?
es šo komentāru ieliku precīzi 02.03.2014. 20:36:39
LASAMIES UZ TUKUMU!!!! ES GRIBU SALDĒJUMU!!
vot tā visās skolās varētu!
Mēs Madonas novadā arī gribējām ko līdzīgu. Novada dome nogrieza kā ar nazi - nav līdzekļu. Bet ne jau tie daži desmiti naudiņu būtu novada budžetu uzspidzinājuši.
Es arī gribētu mācities tukumā.
Prieks!!! Es arī gribu strādāt Tukumā! Lai Jums izdodas!
Piekrītu pirmajam komentētājam!!! Pašvaldības, celiet algas ne tikai sev, bet no mūsu maksātajām naudām paredziet līdzekļus arī tādiem pašiem mērķiem kā tukumnieki! Priekšvēlēšanu periodā gadījās būt Tukumā, tur pat veikalos savstarpējie paziņas runāja par to, ka jāatbalsta toreizējais pašvaldības vadītājs. Tagad saprotu, ka tur cilvēks tiešām ir īstajā vietā:)
Ļoti labs piemērs citām pašvaldībām!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.