Lietotājvārds
Parole
protesteeju! 05.05.2015. 22:35:44
Vai kaads vispaar saprot skoleenus vinjus iespiez agri celties iet uz skolu un peec tam nogurusham maajaas iet un md pildiit ka briivaa laiks vsp maz!!Kpc skoleeni kaut vai maajaas nevareetu maciities lai kaartigi izgoletos nevis 6.00. Jau augsha aizpampushaam aciim uz skolu manupraat tas nav normaali...ja gribat lai neatsezam tad padomaajat ar savaam cala smadzeneem un saprotiet arii tos nogurushos skoleenus kas brokstis nepaspeej paeest un uz skolu teshas!!
Citāda skola 05.05.2015. 20:46:27
Var taču arī strādāt pēc 9.klases beigšanas, ja ir pieejams (nepieciešams, jo citādi nevar) labs (normāls, piemērots u.t.t.) darbs (kaut vai ārzemēs), var audzināt bērniņus un mācīties kādā vidusskolā tālmācībā, ziniet, pie mums, Latvijā, ir dažas ļoti labi organizētas skolas, kas nodrošina šo procesu arī bez maksas, vajag tikai pameklēt informāciju! Vidējās izglītības iegūšanas eksāmeni un apliecības visur valstī vienādi! Vajadzētu drīzāk kaut kā atbalstīt tos, kaut arī pieaugušos cilvēkus, kuri spēj saņemties atsākt vai turpināt izglītību, apvienojot to ar darbu un/vai bērniņa audzināšanu!
mīnusu licējiem 05.05.2015. 17:28:21
Un vēl pasakiet, ka tā nav?? Vidusskolā man atnāk, nogāžas aizmugurējos solos un snauž . Katrā klasē tādi ir 2-3. Sēž, smīkņā, sak`, ko tu man te borē, kaut ātrāk zvans atskanētu... Tā ir ikdiena, mīļie vecāki, bet, kur nu Jums to saprast, jo 10. klasē taču var atļauties neierasties ne uz vienu audzinātājas sasaukto sapulci. Klases tukša no vecākiem! Ak, jā, viņi taču esot jau pieauguši! O, jā!!!!! Tad ko Jūs, Mīlīši gribiet, ja arī vecākiem nav kontakta ar skolotājiem? Gudrus bērnus? Smieklīgi, ja vien nebūtu tik skumji!
skolotājs eksaktais 05.05.2015. 15:14:48
Izglītības līmenis vidusskolā ir dramatiski krities, jo ir pārāk daudz to, kas nespēj un nekad nespēs mācīties šajā līmenī. Tie visi ir jāvelk un jāstumj. Uz kā rēķina? Tikai un vienīgi uz spējīgo rēķina. Tas ir nožēlojami un īstenībā noziedzīgi pret šiem spējīgajiem jauniešiem, kas ir tie, kuri veidos Latvijas nākotni zinātnē, ražošanā, politikā, medicīnā u.t.t. Ne jau tie , kuri 10., 11. klasē stundās ārdās, spaida savus mobilos, krāso lūpas un pārspriež savus ballītes piedzīvojumus, cik katrs bijis piedzēries un tādā garā. Jā vēl ir arī tādi, kas truli kā dzīvnieki atsēž stundas, veroties vienā punktā, vismaz netraucē citus. Lielākais stulbums un noziedzīga Latvijas izglītības sistēmas sagraušana ir šis "Nauda seko skolēnam". NELIETĪGA LATVIJAS IZGLĪTĪBAS SISTĒMAS SAGRAUŠANA, nekas cits!
1) Izskatās, ka priekšlikumus var izteikt katrs, kas vien vēlas - ar putām uz lūpām apspriedīsim visus. 2) Kā "eksperte vispārējā izglītības jautājumos" var "paust viedokli", ka "bieži vien dzirdētas atsauksmes par to, ka profesionālā izglītība ir grūtāka nekā vispārējā"? Vai viņai nevajadzētu konkrēti zināt, kas ir kas? Kā būtu, ja skolotāji tā izteiktos skolas Padomes sanāksmēs? 3) Vai valstī ir kāda vienota domas virzība, KĀDA līmeņa zināšanas IR nepieciešamas katrā izglītības posmā?
Šis idiotisms, kā Jūs sakāt, turpinās arī vidusskolā! JO...nauda seko skolēnam ! ;-) No pieredzes saku. Liela daļa tiek vilkti aiz ausīm mīļā miera labad, lai tikai būtu tas 4 galā!
Piekrītu,ka Profskolā un pat vidusskolā visiem nevajag obligātos centralizētos eksāmenus. Vajag izvēli - centralizēts un necentralizēts( vienkāršāks). Nav jādzen stresā tie skolēni, kuri uz augstskolu netaisās iet. Bet vidējo vispārizglītojošo izglītību vajag visiem -kopējam tautas intelektam.
Atbilde Aivaram Tam 9. klases skolēnam, kurš tak nekā nesaprot, ir vecāki, kuriem tā kā būtu kaut kas jāsaprot! Arī tagad, ja skolnieks iestājies v-skolā, būtu obligāti jāmācās, bet ne viņš pats, ne viņa vecāki to diemžēl nespēj ""sagremot""!
Domājot par obligāto vidējo izglītību ir jādomā aŗī par to, kā nodrošināt kvalitāti. Pamatskolā skolotāji vaiga sviedros raujas, lai pievilktu klases "astes galu" līdz sekmīgai atzīmei. Rezultātā novārtā paliek mācīties gribošie un varošie bērni. Laiks tiek izniekots. Ja vidusskolā turpināsies tāds pats idiotisms, tad augstskolās nonāks arvien sliktāk sagatavoti studenti. Skarbi jau skan, bet visparizglītojošajā skolā vidusskolā nedrīkst uzņemt visus, "kuri kust". Kad reiz skolās tiks pievērsta uzmanība arī tiem, kuri grib, var un ir motivēti mācīties?
Piedodiet,bet,ja nepamaniijaat,tad dzer arii vidusskolnieki...ne jau nu paareejie tie sliktie un vidusskolnieki tie baltie un puukainie. Un tur arii rodas shii atseedeeshana,jo pashiem neko bevajag. Mamma lika iet videnee un mociities. Taa vietaa,lai gjimenee kopaa apseestos pie galga un pkustinaatu savas peleekaas shuunas,ko tad iisti tam manam jaunietim vajag un ko pats veelas. Ja nav vecaaku sapratnes un atbalsta,tad protams-graavii iekshaa. Un mums,valstii,kaa zinaams ljoti maza dalja vecaaku elementaari sarunaajas ar saviem tiinjiem.
profesionāls dom 05.05.2015. 13:26:32
1. Lai izvēlētos profesionālo izglītību, jāspēj piedāvāt mācību kvalitāti un disciplīnu. Kas notiek tagad? Puse dzer .
Savulaik beidzu Profskolu. Ne mirkli nenozheeloju. Dazhus gadus pastraadaaju savaa profesijaa,tad izdomaaju,ka gribu iestaaties Augstskolaa,ko arii veiksmiigi izdariiju. Pabeidzu,sanjeemu diplomu. Shobriid man ir 2 nelieli uznjeemumi. Katram savs. Kaadav vajag vidusskolu,bet kaadam varbuut nevajag..beigu beigaas,ja jaunietim kaut cik taa galva turas uz pleciem,tad laika gaitaa viss nostaajas savaas vietaas un katrs to savu celju atrod..:-)
Lai nu kas, bet vidējā izglītība jau nu gan varētu būt obligāta. Tas nelaimīgais bērns, kurš palaižas 9.klasē, pats tak vēl nekā nesaprot! Pēc gadiem desmit, tad gan var gaužas asaras liet par jaunības muļķību.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.