Lietotājvārds
Parole
Izglītībai arī pie mums vairākās augstskolās nav ne vainas,tikai kāda jēga šeit mācīties,ja beidzot, darba nav, vai arī samaksas vietā centiņi, bet dzīvot gribas tagad, ģimeni dibināt un bērnus radīt tagad,bet par kādu naudu, kur dzīvot utt., nē, ja ārzemēs mācīties,tad tur arī palikt,šeit nav un nebūs ekonomiskās izaugsmes.Jaunieši, uz priekšu piepildiet savus sapņus, tur,kur esat novērtēti.
Jauki, arī mans bērns ir spiests( uzsveru spiests migrēt) mācības augstskolā uzsākt ārzemēs ,jo tur ir iespejas studēt nemaksājot mācību maksu ,atrast darbu un vel papildus strādāt. Prezidenta kungs izsaka vēlmi ,bet neapzinās sekas - neviens ,kas iekārtojās ārpus Latvijas uz šo nesakārtotību vairs neatgriezīsies .Un te nu būtu Prezidenta kunga pienākums ,lai būtu mūsu jauniešiem iespēja palikt Latvijā ,nevis gaudot ,bet varbūt beidzot kaut vai ko izdarīt Latvijas labā.....Man kauns par Valstsvīra ģlēvumo un tādu nostāju.
Pilnīgi pareizi,prezidenta kungs! Latvijas jaunatnei šeit nav nākotnes.latvijā viss tiek darīts,lai jaunatne staigā brīsolī-darba vietu nav.Atļautas legālās narkotikas-viss rozā gaismā,bet reāli-tukšums.Kur ir darba cvietas?Protams,tikai uz ārzemēm izglītoties!
Ārprāts, ka tā var teikt valsts PREZIDENTS! !!!!!!!!!!! Ar šo Bērziņš manās acīs ir galīgi zaudējis! Paga - vai viņš ir LATVIJAS PREZIDENTS?????????!
Aizbrauks mācīties uz ārzemēm un tur arī paliks, jo spējīgākajiem piedāvā labi apmaksātu darbu. Un tad, ardievu Latvija!
jauniem savas vietas taču neatdos ne augustovskas, ne cirecen, ne straujuma, ne pulks u.c
jaunieši iegūs izglītību ārzemēs un kas tālāk - darba latvijā nav. PSRS laikā Latvijā bija ražošana, bet tagad nekā!
Bērziņ, lūdzu nesaki neko vairs līdz savas prezidentūras beigām!
Ja šāds kategorisks spriedums, tad nākamais loģiskais jautājums būtu - KĀPĒC? Naudas trūkums (vērojot izšķērdīgos tēriņus dažās citās tautsaimniecības nozarēs - apšaubāmi) vai labas gribas trūkums? Varbūt amatpersonu personiskās ambīcijas, "turēšanās pie krēsliem", alkatība, tālredzības trūkums? Vai tā jāpaliek mūžu mūžos un, ja ne, tad KURŠ nāks un kaut ko mainīs? Mistisks Laimes Lācis mūsu Sūnu Ciemā jaunu un skaistu dzīvi atnesīs? Vai visi krāvāsim somas un brauksim citur, kur "tās piena upes ķīseļa krastos"? ... Bet - tas tā starp citu - nez kādēļ uz citām valstīm izbraukušie mūsu skolnieciņi tur tiek pārcelti divas klases augstāk? Nez kādēļ starptautiskās skolēnu olimpiādēs mūsējie izcīna godalgotas vietas? Varbūt tomēr kaut kas ir atkarīgs no paša jaunieša gribas un spējas "ņemt pretī" to, ko skolotājs dod?
Ko jūs piekasieteis Bērziņam, kur nevajag. Prezidentam tāpat nav nekādas varas, tikt tā simboliski valsts līderis- prezidents. Visu lemj ministru kabinets un saeima, un daudzās lietās es nepiekrītu Bērziņam, bet šeit viņam ir pilnīgi taisnība.
Tad varbuut lai Beerzinsh nodroshina Latvijas jaunieshiem normaalu izgliitiibu, nevis tukshi runaa
I wil goo studie aut of latvia, bekoz mai engliš is verī gūd, az gūd as Andris engliš is , aim praud of bein latvian and its kool
Pilnīgi piekrītu, ka " Latvija nespēj piedāvāt saviem jauniešiem kvalitatīvu izglītību".
Labāk būtu neko neteicis...
Mūsu bērniem ir jāmācās. Protams, vispārējā izglītība, augstākā izglītība ir iegūstama šeit un pietiekami labā līmenī. Bet runa jau nav par to. Mums vajag augsti izglītotus speciālistus, un tad ar Latvijā iegūtām zināšanā ir par maz. Ir jāstudē arī Eiropā, Amerikā, ir vajadzīga pasaules mēroga domāšana. Un tur prezidentam ir taisnība. Bet, ja mēs viens uz otra riesim kā suņi, nesaprotot par ko un kāpēc, tad arī negaidiet, lai jaunie cilvēki mīlētu mūsu zemi un valsti. Viņi aizbrauks, lai neatgrieztos...
Bērziņ, pa galvu gribam, ilgi neesam sisti! Kur Jums, prezident, atkal tik gudras domas galviņā? Jaunieši aizbrauc masveidā, aizbrauks vēl vairāk, jo arī mācīties te nav jēgas, un tad Latvija attīstīsies? Kā tev Jums veselību? Šīs te Turkmenistānas šajā te vietā joprojām rādās šī teTurcija?
Tātad prezidents oficiāli atzīst, ka 1) Latvija nespēj piedāvāt saviem jauniešiem kvalitatīvu izglītību, 2) īstenībā mums tie jaunieši te nemaz nav tik ļoti vajadzīgi. Paldies, prezidenta kungs!
Nu, protams, Latvija tak nesaprot, ka no turienes neatgriziisies, jo vairak aizbaruc , jo sheit mazak cilveeku. Nav cilveeka nav probleemas. Un tas ir prezidents...njaaa...lieli stipri un vareni ...dopinga kontroli vajadzeja veikt kad amerikaniete bija pie varas....
Kāds no padomniekiem vēl nav Bērziņam pateicis, lai intervijas labāk nesniedz? Savadāk vienmēr sarunā kaut ko izteikti muļķīgu :D

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.