Lietotājvārds
Parole
secinājums 02.03.2014. 17:21:54
Vai vēl neesat pamanījuši, ka lauku iznīcība, kas sākas ar skolu likvidēšanu, medicīniskās aprūpes, sabiedriskā transporta, dažādu pakalpojumu iznīdēšanu, ir Mūsu valsts POLITIKA?
Protams, slēgsim tik ciet lauku skolas. Nu labi, saka, ka bērnu nav. Bet tai pašā laikā novada centrā mākslīgi uztur veselas trīs vidusskolas, kur savāc tādus, kas pat 9. klasi spēja beigt ar grūtībām un tagad tiek turēti skolā, lai tikai skaits būtu. Piemērs - Madonas novads: divas vidusskolas un ģimnāzija, bet 4 mazās skolas slēgs, neskatoties ne uz ko.
Salacgrīvā, skolas vadība, pat necenšas lai bērni mācītos šajā skolā.Viņiem pofig-alga mazāka nebūs;darbs arī jāiegulda mazāk. Bērni meklē citu skolu-daudz brauc mācīties uz Pāles skolu un ne jau tie dumjākie.
ko lai dara, ja bērnu naf?
Āmen!
un turpinam tik likvidēt skolas vienu pēc otras...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.