Lietotājvārds
Parole
to Dīvaini 06.02.2017. 21:33:34
Tas notiek Jūrmalas krievvalodīgo skolā...bija TV sižets par to, ka klases audzinātāja un nākamā kandidāte uz deputāta amatu Jūrmalā neprot pat teikumu latviešu valodā pateikt kameras priekšā.
Aijaijai, tāda brēka tika sataisīta, ka tikai šī likuma trūkums neļauj tikt galā ar nelojālo pedagogu bariem - un nu, kad likums ir, tad čušš? Nevienas sūdzības, nekā?
Daļā Rigas skolās mācības neapgūst valsts valodā un māca no Krievijā izdotām mācību grāmatām, skolotājs nepārzina valsts valodu, kā rezultātā skolēni to nespēj apgūt, un tas nav nelojāls skolotājs? Paši latviešu neciena savu valsti un necenšas to sakārtot, tad, ko lai prasa no cittautiešiem?
pakāpes pieškir pēc 2 principiem - 1) jo tuvāk priekšniekam + 2) jo labāk lielies!
Zināt valodu un runāt šajā valodā - tur ir atšķirība, mazliet....
Kā skolotājai, kura nezināja valsts valodu, varēja piešķirt 4 kvalifikācijas pakāpi? Kur šeit ir lojalitāte no IZM puses? Galvenais mācēt aizmālēt acis un pārliecinoši "pa ruski" norunāt. Runa ir par informātikas skolotāju - direktora vietnieci informātikas jomā.
...acīmredzot valdošam grupējumam ir sirdij mīļas tās sabiedriskās attiecības, kad kaimiņš stučīja par kaimiņu, kolēģis par kolēģi un bērni par vecākiem. Prieks par to, ka šī iecere nenes gaidīto, un josifa visarionoviča gars pagaidām var īpaši priekā plaukstas nesist. Katrā gadījumā ceru, ka vēlēšanu laikā, izdarot savu izvēli, cilvēki atcerēsies par šo likumu, tā autoriem un pieņēmējiem...
nedarbojas sistēma?
Kad mikrorajonu mazakumtautibniekus skolotāji organizes it ka brivpratigi doties uz 9 maiju tad redzes .18 novembris svinets tur netika.
Iespējamie sūdzētāji(vecāki, "sabiedrības pārstāvji") vēl nav sapratuši, cik šis ir ideāls veids, kā izrēķināties ar netīkamiem skolotājiem.
te nu vaidzētu izsijāt komentatorus! Vismaz pārdesmit nelojālie izgaismojušies. Ņemt tik ciet!
Pirms maija ir marts... tur iet lojālie?Romā teica- skaldi un valdi. Muļķi dauzās ar pierēm, kungi dzīvo pa taukiem...
Neatrod tāpēc, ka pastāv tendence izglītības sistēmā rīkot masveida raganu medības un izdomāt problēmas, kuru nav...
Ko nu darīs, ja neatradīs nelojālos? Būs jāatmaksā valstij iztērēto naudu papīru aprakstīšanai, piemaksām par debatēšanu, utt.
Kāda nozīme vai matemātikas skolotājs ir savai valstij lojāls vai nelojāls, svarīgākais, lai matemātiku iemāca kārtīgi.
Skolnieciņš 03.02.2017. 17:58:21
Šadursķis ņirgājas par skolotājiem! Laiks vel parādīs patieso stukaču dabu. © Skolnieciņš 1999-bezgalība:~{
Aprobācija 03.02.2017. 17:40:08
Nudien dīvaini - jau var sūdzēties 10 dienas, bet vēl nesūdzas. Kaut kas nav kārtībā - vajadzēja tak būt vismaz pārdesmit nelojāliem, lai var sākt likumu aprobēt. Tā ir, kad iepriekš kādā skolā neaprobē pirms ieviešanas.
Kāda jēga neviens no valdības mūs neņem galvā.Liekas ka viņi par mūsu komentāriem tikai pasmejas. Minimālo pielika procentus uzlika , kāda tam jēga. Nu jā 10 eiro pielika
Lojalitāte/nelojalitāte parādīsies 8./9. maijā, it īpaši Rīgā
Skolotāja ar stāžu- 37 03.02.2017. 13:18:55
1 mēneša rādītāji. Varbūt danesēji guļ ziemas miegā, un kā līelā tauta saka- ješčo ņe večer...
Haha, piekrītu par 9,maiju. Jāskatās, kas tad līdīs ārā. :D Lai arī tie jau lielākoties nav pedagogi.
a gribētos, lai būtu?
Pavērojiet, lielie pārbaudītāji, skolās acīmredzams, ienākot iesāciet runāt Valsts valodā, būs viss skaidrs. Tikai rakstam, bet kad tiks pārbaudīts...
Vēl jau 9.maijs tālu, un 23. februāris arī.
Sintija @ha 03.02.2017. 10:37:38
Tas ir par šo gadu.
Un nesaņems arī - jo problēma vairāk izfantazēta IZM kantoros.
Nesen vēl rakstījāt, ka vismaz viena(par valdības kritizēšanu) esot gan?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.