Lietotājvārds
Parole
Piekrītu saulei, protams, rīdzinieki kā vienmēr pataisa visus pārējos par lauciniekiem un muļķiem.
Kaut kā vienpusēji atainots- Rīgas skolas nosauktas konkrēti, bet tās, kas Latgalē- nu tās tā garāmejot pieminētas, neprecizējot un nekādus procentus nesaucot. Tendenciozi un neglīti.
Manam dēlam bija vairāk kā 90 procenti matemātikas CE, privātskolotāji nav bijuši, neviens priekšā neko nav teicis. Dzīvojam Latgalē. Tāpēc nevajag izdomāt kaut kādus brīnumus. Ir skolēni un arī skolotāji, kas strādā, nopietni strādā!
Malači, Rīgas Franču liceja audzēkņi! :) Sāk atkal iet arvien labāk!
Daini tu esi heiteris.
Es joprojām uz to skeptiski raugos - vai tiešām Latgales skolās ir tik sekmīgi skolēni vai skolotājiem ir vienkārši cita attieksme?... Sak` - nabaga skolnieciņi, šeit jau nav tādas iespējas kā lielajā Rīgā, jāpastutē tak nedaudz... Ceru, ka tā nav. Negodīga konkurece, kamēr 1.ģimnāzijā varbūt patiešām mācās 24/7.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.