Lietotājvārds
Parole
dullā učene! 10.10.2015. 15:13:54
Tātad,cik saprotu-ja pilsētas skolā klasē ir 28 skolēni un stunda ilgst 40 minūtes,tad es ar 14 skolēniem strādāju 20 minūtes????Jo man maksās uz pusi mazāk,vai ne?Un arī uz pusi mazāk gatavojos stundai? Un,ja 1 kontroldarbu iznāk labot 1.stundu un 50 minūtes,kas jau pārsniedz darba laiku-17.00,tad klasei pasaku-VĒRTĒJUMA NEBŪS,JO MAN BEIDZIES DARBA LAIKS! LAI CEĻAS NO KAPA BREŽŅEVS UN DARA ŠO DARBU!!!!
lauku skolotāja 10.10.2015. 13:13:41
Algas tiešām paliek arvien mazākas. Kur tad paliek tā naudiņa?
neko citu secināt nespēju 09.10.2015. 21:13:21
Pagājušā mācību gadā it kā jau piegrieza skābekli daudzām lielām skolām. Nevienai mazajai skolai tas skābeklis nav pieplūdis. Gluži otrādi: arī piegriezies! Šajā mācību gadā turpina piegriezties. Kur tas piegrieztais skābeklītis aizplūdis? Nākošgad turpinās piegriezt. Bet pieplūst deputātu algām un IZM ik pārmēnešu atvaļinājumiem!
Jocīgi ar to "nauda seko skolēnam". Skolā, kur visas klases, iznemot vienu ir pilnas (kopējais skolēnu skaits vidēji iznes, jo ir piepildītākas klases). Tiek noņemti 2 komplekti!
Tas ir smieklīgi un pazemojuši..... Bet ļoti žēl ka izglītības sistēma ir sagrauta līdz " piešiem".....
Ļoti žēl, ka skolotajam ir jāpierāda, ka strādā....
LŪDZU NESAGRAUJIET SISTĒMU, NEĻAUJIET TO DARĪT BEZATBILDĪGI. PARŪPĒJIETIES PAR VISIEM SKOLOTĀJIEM - ALGAS SAMAZINĀT NEDRĪKST NEVIENAM, NOTEIKTI JĀROD PAPILDUS LĪDZEKĻI NELIELO SKOLU SKOLOTĀJU CIENĪGĀM ALGĀM!!! MODELIS BEZ TARIFIKĀCIJAS - SAMUDŽINĀŠANA, PASAKOT, KA TIEK SAMAKSĀTS PAR VISU, BET NEBŪS SKAIDRS KONKRĒTI NEKAS (būt skolā un strādāt vai būt skolā un pavadīt laiku, atsēdēt paredzētās darba stundas...) Nedrīkst notikt sistēmas sakārtošana ar milzīgu naudas pārdali pašā sistēmā.
Vai visi skolotāji nav pelnījuši lielākas algas?
Cik tad es saņemšu? NEviens man to nav teicis! HAOSS!!! Lai man pasaka konkrēti, kas man jādara, cik ilgi un cik es par to saņemšu! KONKRĒTI!!!!
Kas ir gada griezums? Varēsim brīvlaikā neiet uz darbu un pārējo laiku strādāt 40 stundas (jo 36 stundās vienkārši nevar paspēt visus darbus, darbu labošanu un gatavošanos)? Vai ar šādu aprēķinu paredzētas 36 stundas? Varu saderēt, ka manā skolā brīvlaikā tāpat būs jāatsēž 7,2 stundas, bet darba laikā jāstrādā visas 40+ stundas.
Laicīgi jāpasaka, ka jaunais modelis ir neveiksmīgs. Arodbiedrība, mēs to gaidām!!! Par ko tad mēs gatavojamies streikot, lai ieviestu jauno modeli ???- Tas taču paredz slēgt lauku skolas, atņemt algas pilsētu skolotājiem, izveidot nekonkrētu algu sistēmu, palielināt algas administrācijai un kontroles institūcijām!!!
Ja algu ietekmētu tad vai klases, kur atrodas šie pedagogi ir vai nav vardabiba, tad es butu tikai par.
Un kur pazuda ilgstoši solītie skolu direktoru terminētie līgumi un vietnieku skaita samazināšana?
Vai ir tikumīgimānīt skolotājus?
Komentētājam, Ķīlim un citiem 09.10.2015. 09:33:58
Kā tikumību, morāli, vērtības var saukt par nebūtiskām lietām!?!!?!? ALGAS un citas fiskālas lietas nāk un iet, bet iekšējās vērtības ir mūžīgas un tās ir daudz svarīgāk bērnos ielikt!
Ja vien nepārvērtīs sēdi par kārtējo tikumības balagānu, tiklīdz paliks par sarežģītu...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.