Lietotājvārds
Parole
dubultmorāle 06.11.2016. 06:02:32
Paši pūta, paši dega- tā tas saucas Latvijā!
censone ar stāžu 05.11.2016. 21:07:41
Vēl līdz galam nav realizēts jaut.par angļu valodas apmācību vecākās paaudzes ļaudīm.Tas ir tāpat kā datora apguvē tika organizēti valsts un Eiropas apmaksāti kursi.Varētu Papule un valsts parūpēties par šo jaut.,lai tiem ,kas Padomju laikā skolā mācījās vācu val. un krievu val. tagad izjūt angļu val. nezināšanas dēļ diskomfortu,jo visur,kur kursos operē ar angļu val. materiāliem jūtamies kā zaudētāji.Pats galvenais,ka nekur par to nerunā,kaut pensijas vecums ir pagarināts-vēl ilgi būs jāorientējas pasaules izglītības jaunumos,bet valodas apguvi nepiedāvā par Eiropas līdzekļiem...
Ahā! Kur viegla nauda, tur Papule klāt!
Pieaugušie strādā no 07:00, līdz 20:00. Nu labi - citiem 8:00-18:00. Mācību iestādes pa naktīm ... ?
I have question- what does they meant with word '' adult''? Those who are majors, those who have reached other age than 18 or those who are major but not in retirement age?
Inguss - runa nav tikai par kvalitāti 03.11.2016. 09:48:40
Nav jau runa tikai par kvalitāti, bet par pieejamību un popularitāti. Ar to būtu vairāk jāstrādā. Visur Rietumeiropā ir tikai normāla aina, kad studentu solos sēž 30 - 50 gadus veci cilvēki. Kuri zina, kādu izglītību viņiem patiešām vajag, lai uzlabotu savu karjeru. Latvijā visi vidusskolas beidzēji rindiņā iet uz augstskolu un nemaz nezina, ko grib. Un tad dīvaini skatās, ja kāds virs 25.g.v. studē kopā ar viņiem. Jo pie mums vienkārši tā nav ikdiena - studēt pieaugušā vecumā.
Rīdziniece @Inguss 03.11.2016. 09:43:52
Vai izlasījāt arī materiālus? vai sakiet tikai savus spriedumus? Ar kvalitāti viss nemaz nav tik slikti, kā varētu būt!
Šķiet, ka Latvijā pieaugušo izglītība ne tuvu nav tik attīstīta kā Eiropas valstīs. Pie tā arī vajadzētu strādāt.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.