Lietotājvārds
Parole
Sports ir -super ! 1 klasei ir veseligs sports un aktiva dzive . sigulda labi par to padomaja un paradija citam pilsetam . citam skolam ari vajag so darit
Super!!!
Ļoti skaisti, bet ir daudzi bet, gribēt es kā vecāks varu, bet kurš tā nopietni izmeklēs manu bērnu, vai viņš to vispār drīkst? Vai šai skolā būs regulārs sporta ārsts,kurš bērnus pārbaudīs? Kas notiks ar tiem bērniem, kuri grbēs, bet izrādīsies, ka nav tik talantīgi? un tādi jautājumi ir ļoti daudz,,gribētos sīkāku publisko info.
Žēl, ka tiks uzņemta tikai pirmā klase. Gan jau arī 2. un 3.klasē eir sportot gribētāju! Vai programmai tiks piesaistīti arī sporta ārsti?
Kamēr bērniem ārpus skolas nav papildus sporta nodarbību, tikmēr viss būs kārtībā un sportos ar prieku. Brīdī, kad parādīsies interese nopietnāk trenēties ārpus skolas, sporta stundas skolā sāks nopietni traucēt. Runāju no pieredzes.
mācību pārzine 28.04.2014. 20:53:42
Vēlētos zināt , kā samaksās, no kādiem līdzekļiem sporta skolotājiem un otrs , kā tiks ievērots likums par bērnu mācību slodzi nedēļā?
ha gay
Bet kāda ir šo bērnu nākotne, ja viņi nespēj izcīnīt olimpiskās medaļas? Kā viņi nopelnīs iztiku?
Interesanti pēc kādiem kritērijiem atlasīs skolēnus, gribētāju būs daudz..būs nepieciešams konkurss..
ne visaas buutu piejama 28.04.2014. 19:35:01
sada s klase
vajadzetu bet ne visas skoaas vispaar tada "s" klase ir pieejama, jo ne visaam skolaam ir pieejama sporta zaale un kout kas tamlidzigs
Labprāt savu bērnu sūtītu uz šādu klasi..
Mani ļoti iepriecināja šāds lēmums Siguldas pašvaldības par 1.klases atvēršanu ar sporta novirzienu, tas noteikti nostiprinās bērnus fiziski un varbūt arī no šīs klases izaugs nākamie olimpieši. Iepriecina, ka šai klasei būs katru dienu sporta stundas, interešu izglītības nodarbības sportā organizētas pēc stundām, šāda pieeja pēc manām domām ir pareiza un apsveicama. Pats strādājot par sporta skolotāju, vienmēr esmu uzskatījis, ka skolās bērniem jābūt vismaz 3-4 mācību stundām sportā. Lai veicās Siguldai !
Katrā skolā vajadzētu "s" klasi !!!
Oho! Iespaidīgi! Sigulda iet līdzi laikam :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.