Lietotājvārds
Parole
man ome stastija ka viņai viens paziņa gāja klasē kurā ir tikai 5 skolēni, 4 meitenes un viņš pats un viņs domāja nevis "vai mani izsauks?" ,bet ''cik reižu mani izsauks?''
1 skolens. otraja klase... Kas pa naxuj?
Ir Rīgā skolas ar ""mirušajām dvēselēm", kuri mācās ārzemēs vai arī nekur nemācās , bet skaitās!
šAUSMAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nu un? Palasiet vesturi, ka Latvija veidojas skolas! Bija viens skolotajs un pasniedza visus iespejamos macibu prieksmetus, Ko darit un kas vainigs, ka esam atmesti atpakal ? Skolot bernus tik un ta vajag! Ta ka viss atkarigs no valdosajiem un vispar vecakiem: vai nu vini pastav par savu mazo dzimteni, vai to nodod...
estere un nikola 12.12.2014. 13:25:32
Ka iet
phh manā skolā man ščiet ir knapi 100 vai mazāk skolēnu nez neskaitu bet par tikai 12 tas ir traki mhhh grūti pateikt ko darīt .................cik liela ir tā skola ceru ka nav milzīga jo tad nebūtu jēgas bet tuvāk mājām ir ................MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!! ????????????????????????????❄????????????⛅????????????????????
Lūdzu, bez vispārināšanas. Miniet- kur: cik skolotāju slodzes tiek apmaksātas!
cik tad viena klase ir skoleni?
Fffffgccikh
Kur tad tāda skola ir? 6 gadus atpakaļ jau praktiski visas mazās nolikvidēja. Neticu!
Dīvaini, ka Rīgas pašvaldība izliekas neredzot, ka arī galvaspilsētā ir skolas, kurās audzēkņu skaits ir līdzīgs skolotāju un darbinieku skaitam. Laukos mazajās skolās pašvaldības meklē risinājumus un plāno veidot pieaugušo izglītības un interešu izglītības centrus. Mūsu skolas direktore piekopj blakts principu - «Главное правило — не высовываться»

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.