Lietotājvārds
Parole
Saraksts ar skolām, kurās mācās bērni, kuriem vecāki var atļauties iegādāties/nomāt sporta inventāru un vadāt uz kalniem.
Talsu novadam bija 4 medaļas Distanču slēpošana ,rakstā ne viena vārda
ullai-donis 14.02.2017. 13:38:18
jā,tad tiešām redzētu stiprāko skolu!
medaļas varbūt vajadzēja izdalīt uz skolēnu skaitu skolā.Tad redzētu patiesos uzvarētājus.lauku pamatskolai ar 45 bērniem protams izredzes mazākas.
Ļoti tendenciozs raksts ar uzsvaru uz lielajām pilsētu skolām. Mazās skoliņas, kuras arī izcīnīja medaļas vispār netiek pieminētas.
Beidz diskriminēt bērnus. Paši nemākat slēpot. /Zinaids
Kaads sportam vispaar sakars ar skolu. Maneejo tur neviens netrenee. Kad maneejam jaatprasas skolaa, lai brauktu uz sacensiibaam, tad visi breec, bet luuk kad skola jaapaarstaav, tad maneejo biida pa priekshu. Un nu lielaas sporta uchene. Ne jau vinja vinju gatavoja!
Prieks par bērniem. Bet no otras puses - kāds skolas nopelns šajās uzvarās? Nekāds! Tās ir vecāku finanses, brīvais laiks, inventārs, treneri. Tik daudz, ka skolas varbūt palaiž bērnus trenēties arī mācību laikā.
Malači jau ir visi, kas piedalījās - viegli nebija nevienam. Kādreiz vienam paveicās, citam - nē.
Rīdznieki šogad īsti malači! :)) Pamatīgi plauc uzvaras laurus!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.