Lietotājvārds
Parole
Kāpēc darba iespējas nenodrošina arī jaunākiem bērniem??? Piemēram no 12 gadiem???
Ludmila Prokojošomčenskena 09.05.2014. 17:31:18
Piedāvājumiņš labs. Pieteikšos uzreizīti. Man vajag naudiņu, tapēc darbiņš jādara. Visi, visi piesakamies un tad būsim saules zaķīši.
Elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu, vai klātienē NVA filiālēs pieteikties vasaras darbam varēs no 15.maija!
Ne tikai šāmējiem gramatika klibo; ja jau skatāmies tik piekasīgi - pašam arī iet apšaubāmi, ne tikai ar gramatiku, bet arī ar interpunkciju. ;) Pēc pieturzīmēm neliec atstarpes, redzu daudz nevajadzīgu komatu, un kas ir "Padomijas laiki"? PSRS laiki? Padomju laiki? Nepārmet, ja nevari rādīt piemēru... Galu galā, tas ir internets, šeit visi raksta, ko un kā grib...
izlasiet taču tekstu 06.05.2014. 18:16:28
Bļāviens, jūs lasāt kas tur rakstīts????? Linka uz pieteikšanos vēl nav, jo pieteikšanās sāksies no MAIJA VIDUS!! Kā reiz teica mana mīļā skolotāja, ir jāmācās lasīt- tas jau ir visa sākums!
Sakars nepieminēt 18-20 ? Man, piemēram, tikko apritēja 18. dzimšanas diena, tad viss ? Tas, ka Tev dēlam/meitai ir 15 , nenozīmē, ka tagad lielākie nevar saņemt palīdzību un mācīties kaut ko no jauna caur NVA programmu , jo ir pilngadīgi.
Negodigie trucigie 05.05.2014. 18:43:05
Noteikti bus tas pats kas liepajas skolas skatas paprieks trucigos,tad gudros un pec tam parejos.Nevaru to ciest ka paprieks skatas trucigos,jo es ar draugu kopa gajam pietekties divus gadus pec kartas,otraja gada es atrak pieteicos par vinu,bet tik un ta vins tika bet es ne,tikai tadel ka vinam ir trucigo status,man vel pietam bija abos gados lielaka videja atzime.
Rakstīt pratēju te nav. Gramatika klibo! Tāpat arī darba darīšanā būs klibošana. Kam gribas saņemt darbinieku,un, nervu stresu,kurš ir jāmāca. Padomijas laikos izlaida no skolām ,jau sagatavotus , diplomētus , zinošus darba specifikā, skolēnus. Kaut vai , tiem 16 gadiem,,bija jau pietiekamas zināšanas darbā,kuru tas izvēlējās.
Piekrītu Laurai, ka atrast adresi, lai varētu pieteikties ir neiespējami... :( Tas būtu ļoti noderīgi, ja Jūs ( E-klase) varētu ielikt tiešu linku. :)
Priecātos, ja E-KLASE varētu iztikt bez agresijas, tādas kā."uzbraucot "... tāpēc daļa jauniešu kaļ plānus, kā laiski baudīt vasaras brīvlaiku:
Un kur tad tos darbus meklēt ?
Nekur nav rakstīts par 15 gadiem...
Kāda jēga samazināt nodarbinātības laiku no 2viem mēnešiem uz vienu? Tā pat paliks liela daļa jauniešu, kuri netaisās strādāt. Tad kāpēc tiem jauniešiem, kuri vēlas strādāt, ir jācieš? Manuprat, vajadzētu piedāvāt tādu programmu bez nodarbinātības laika ierobežojuma. Jaunietis vēlas strādāt nedēļu, tad lai strādā, vēlas trīs mēnešus - lai strādā!
par to veselības pārbaudi - vai tad tagad bērniem (jauniešiem līdz 18) medicīna par maksu???
strādātgribošais 04.05.2014. 15:55:21
Šis ir lieliski!!!!! :)
Un ko darīt tiem, kam mazāk par 15? Ja cilvēkam jau ir 18-20 gadi arī patstāvīgi atrast nodrabošanos nav problēma - atliek vien gribēt. Tāpēc viņus pieminēt šādas programmas kontekstā izklausās pat nedaudz zaimojoši, ja reiz interese tik liela, ka visiem jau tā piedalīties nesanāks ... Bet tiem, kam mazāk par 15 gan tā ir nopietna problēma - varbūt tomēr būtu vērts vairāk domāt šajā virzienā?
vai var palūgt saiti uz tiešu registrācijas formu? Varbūt, ka man tā tikai šķiet, bet nva to ir paslēpis tik lab,i ka pat google neatrod linku.
Vai iespējams ielikt konkrētu adresi lai pieteiktos?
Vne un kompot ar tad deva ;((((((( vēee
Mans brālis jau otro gadu mēģina tik uz šo darbu,bet sākumā jau iet skolotāju bērni,trūcīgie ar statusi un tikai tad izvēlas skolotāju mīluļus. Izredzes tikt ir mazas.
leopardinsh 02.05.2014. 20:53:05
žēl ka tki no 15 :( man ir 14 bet šausmigi gribas strādāt
TĀ IR REKLĀMA ,JO TO PRASA ES - ATKAL KĀDAM BŪS JAUNI PAGONI! CIK BĒRNI REĀLI GRIB STRĀDĀT UN KĀPĒC NEVAR DOT IESPĒJU VISIEM STRĀDĀT KĀ LABAJOS PADOMJU LAIKOS?
cik darbadienas nedēļā būs?????(vnk es ar sportu nodarbojos)
Labs
laba padome palidz ekologijai es ari gribetu tur but !
Es pagājušo gad cepu mafinus un staigāju pa dzīvokļiem pārdodot :D

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.