Lietotājvārds
Parole
Ko pati esi darījusi? Apes vidusskolas direktore gan dzīvoja ar mazgadīgo, kuram liels, liels puncis bija. Tāgad direktore. Tika caur PSRS laika mācību pārzini-savu māti. Darbā noturās. Apes pašvaldībā strādā tāda Ļuļai-guļai. Staigā gar galdu juristkonsusantam, bet sieviešu smaku šim nedot. Liela muiža. Var bez smakas. Tas nav dzīvnieciski, bet mēs esam dzīvnieki.
Uz alus krogu stundu laikā, kamēr bērni skolā! Nepamanīs!
Valdbā visi līdzinās zoodarzām,kur visi skraidelē kā pērtiķi, bet algu saņem, kāpēc skolotājs nopelnīto nesaņem?Kam mums tāda valsts, kur zog un strādā tikai savai kabatai!
Mani valsts apzog reguāri jau no 2008.hada, menes neizmakasājot 397EUR.
nevainojamai reputācijai - kurš to var novērtēt???
!. Cilvēktiesību Konvencija nez vai ļauj vienai šķirai jeb sabiedrības grupai noteikt lielāku lojalitāti kā citām. 2. Vai tas nozīmē, ka citu profesiju pārstāvji - Latvijas valsts pilsoņi - drīkst būt mazāk lojāli? 3. Ja laikā būtu atvērti čekas maisi un valsts aparāts iztīrīts no padomju laika ideologiem (kā Vācijā) - šādi apkārtgājieni nebūtu vajadzīgi.
Šādiem pašiem nosacījumiem ir jābūt arī deputātiem, citādi nebūs jēga prasīt no skolotāja, ja nākamo skolotāju lojalitāti novērtēs tādi bijušie un esošie vai nākamie deputāti no Ušakova-Urbanoviča-Rubika "Saskaņas" partijas vai Ždanokas-Plinera partijas, vai Lindermaņa un Gapoņenko atbalstītajiem.
viens no vecākiem 11.05.2015. 09:41:08
Šādiem nosacījumiem Izglītības likumā bija jābūt jau sen. Tas nav nopietni, ka vēsturi, politiku, sociālas zinības, latviešu valodu, literatūru, mūziku, ģeogrāfiju u.c. māc. priekšmetus māca skolotāji ar vājām latviešu valodas, latviešu kultūras, Latvijas vēstures zināšanām, un ieguvuši izglītību Krievijā ar citu ideoloģiju un citu patriotisko audzināšanu.
Kāpēc man būtu jājūtas īpašī lojālam pret šo valsti, ja šī valsts pazemo un ienīst skolotājus?! Nu ja, Staļina laikā sāka ar ebreju ārstu lietu, šinī valstī tautas ienaidnieks nr. 1 ir skolotājs. Tikai diemžēl mūsu ir daudz, grūtāl tikt galā. Par morāli labāk nerunāsim. Pie mums ordeņus saņem dažš labs, kurš līdzvainīgs Zolitūdes traģēdijā. Nerunāsim jau par miljoniem , kurus speciāli nevar atrast, tikai nozagt māk. Par 7. un 9. piegulētājām un t.s. sievām vispār nav ko piebilst!
bērnu dārzu vadītājiem augstāko izglītību, citādi silītē nemācēs noslaucīt, par premjeru nominēja sprūdžu, kuram nav pat bakalaura. Ministrs bez augstākās?
cenzūra patiesībai
s
Būt lojālam šitai valsts parodijai? To var tikai skolotājs kā diagnozes nesējs...
s
Bijušie komunisti, komjaunieši, čekisti, kas skolās bija pat vairāki. Skolotājas, kas precējušās vairākkārt, kas nav spējušas vīrus noturēt, līdz ar to parādot, ka nespēj veidot ilgstošas attiecības, slepenie un mazāk slepenie alkohola cienītāji, jaunu meitenīšu fani, atklāti un slēpti nodokļu likumdošanas pārkāpumi, ceļu satiksmes dažādu noteikumu pārkāpumi, vienkārši nekompetenti pedagogi un vadītāji. Var droši teikt, ka paliek kādi 10% nejēgu, kuru nespēja aktīvi darboties arī nosaka nevainojamu reputāciju.....
Tad jau , vispirms, jāatlaiž visi vecie PSRS laikā bijušie pedagogi....
Kāda mums var būt laba reputācija, ja joprojām strādājam par skolotājiem!
Sāksim ar deputātiem?
Cik vēl var ņirgāties par skolotājiem! Ko tik neizdomā, lai nemaksātu algu! Sledziet skolas un skolojiet savas labās reputācijas atvases paši!
jauna pātaga ?!
"lojāliem Latvijai un tās Satversmei" es piekrītu. Tikai uzskatu, ka tādiem ir jābūt visiem, kuriem algu maksā valsts. Par reputāciju gan tāds dīvains formulējums. Vispirms definējiet terminus un tad nosakiet likumos. Katrā ziņā šis sašūmēs visus un pret visiem - arī deputātiem:-) žēl, ka skolotāji tiek izmantoti kā "noriešanas" objekti :( bet nu kas var panest, tam jau krauj!
Kā novērtēs lojalitāti? Kā gribēs tā novērtēs, jāparedz vēl likumā piegriezt algas visiem , par kuriem aizdomas, ka nav pietiekoši lojāli.
Un uz kādu adresi varēs sūtīt ziņojumus par saviem kolēģiem? Lūdzu publicēt pēc iespējas ātrāk.
skolotājs - eksaktais 09.05.2015. 00:03:17
Viņi vienkārši spļauj mums sejā, bet mēs tikai noslaukāmies un pazemīgi smaidām. CIK ILGI VĒL?
Protams, protams, tikai Saeimai pašai par sevi arī jāpieņem šāds likums, un tad nāks visi pārējie :)
Man mazam esot vienreiz gadījās nesmukums - pieķēzīju bikšeles. Cik saprotu, tad tūlīt uz mani sāks darboties "profesiju aizliegums" un paliec sveika skola. Starp citu - dziedāšanas skolotāja aizvakar vienu tautas kalpu par muļķi nosauca, tā kā mūsu skolā no 1. septembra būs divas vakances.
vai vai vai 08.05.2015. 20:51:12
tam, kam šī ideja pieder ir svētais apustulis ( -e)????
Prātiņ nāc mājās, ja protams viņiem tas ir.............Varbūt vēl viņu priekšā ir jādod zvērests.Tur jau tā lieta, kad mēs viņus ievēlam, tikai tad viņi atklāti parāda, kas viņi patiesībā ir...........
Cienījamie, vispirms testējiet savu reputāciju - lakstiņu spekulanti, zagļi, krāpnieki u.c. veida bezgoži, kas tikai pirms vēlēšanām bija balti un pūkaini!!! Riebjas!!!
Kāds pamanīja, ko esam vēlējuši par deputātiem? Šķiet, ka KP saraksta nebija, Klostera apvienības vai Inkvizīcijas partijas sarakstus arī nemanīju. Kāpēc jūtos kā padomju vai viduslaikos? - Ar katru jaunu likumu par skolotājiem. Rodas aizvien vairāk dīvainu uzstādījumu, kuru sekas nav paredzamas. Šķiet, ka skolotāji ir netikumīgākā un draudīgākā sabiedrības daļa Latvijā.
Oi, Skolotaaji, koleegii buusim kaa Artuss Kaimnsh un vinja reputaacija!
Piedod man par to,ka esmu nabags, piedod man, ka esmu skolotājs....... Nabadzība arī slikta reputācija? Duraks, jo neprotu nopelnīt, zagt, un vēl kācitādi tikt pie naudas kā deputāti ar nevainojamu reputāciju.
Kas to izdomājis, nudien slims ar idiopātiju (samazināta smadzeņu daļa)
Tātad man par sētnieka algu jābūt Prezidenta amata kandidāta kritērijiem atbilstošai? Ar vīru mīlēties drīkstēs? Un kādā veidā? Tumsonība.... It kā normālie cilvēki nesaprastu, ka nelojalitāte visbiežāk sastopama varas tumšajos kambaros, tur, kur kangari valsti iztirgo....
Šobrīd aizvietoju sētnieku. Gribētos zināt, vai drīkstu šo darbu darīt , jo skaidri nezinu sava lojālisma pakāpi. Deputāti, lūdzu izstrādājiet un publicējiet profesiju sarakstu , kur redzams, kāds lojalitātes koeficients nepieciešams dotā uzdevuma veikšanai.
prasība pēc nevainojamas reputācijas pavērs vārtus "anoņimkām" un "stukačiem". kaut ko tādu jau esam piedzīvojuši. tiesa, citā valstī.
Kā deputāti var lemt par lietā, kuras viņiem pašiem (lielākajai daļai) ir svešas?
Latvieši, ne jau vienā dienā iestājās asiņainais gruzīna staļina 1937.gads! Gruzīns staļins pārvaldīja PSRS no 1924.gada, laicīgi novākdams latvieti Rudzutaku, kuru ļeņins redzēja kā savu darbu turpinātāju!
Super. Pieņems , ka jābūt lojālam un tikai pēc tam definēs šo nozīmi!
Pēc tam jāpieņem likums par deputātu reputāciju.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.