Lietotājvārds
Parole
Kāpēc "bija"? Nekas jau reāls netiek darīts. Tikai tukšas vārsmas!
Skolotājs(naivais,viegli muļķojams) darbā25+ 09.12.2015. 09:39:12
Ķīļa kungs par pakāpēm teica viedus vārdus, ka skolotājam ,kurš nostrādājis 20 gadus, automātiski pienākās trešā pakāpe(cieņa!).Mani25 darba gadi novērtēti ar otro pakāpi(necieņa!),jo to dara,, ne tie" cilvēki .Tai pat laikā ,skolotājiem ar mazāku darba stāžu piešķirta pat piektā pakāp, jo ir pratuši,, ne tiem" cilvēkiem piesmērēties, pielabināties , izpatikt ,izdabāt ,pielīst.Skolotājs ,kurš izturējis ,nostrādājis skolā 20 gadus ir pelnījis cieņu no Valsts . IZM ir jāapzinās šos skolotājus, un ar vismaz trešo pakāpi jāsaka paldies! Ja priekšlaicīgā pensija ir 30 gadi , tad skolotājs tajā aiziet ar 5 pakāpi. Tātad nostrādājot 20 gadus automātiski 3.pakāpe, tālāk 25 gadus sasniedzot automātiski 4.akāpe un 30 darba gadi 5.pakāpe.Un to jānosaka VALSTIJ -IZM nevis vienai kļūdainai, kļūdu samocītai tantai!
skolotājs bez pakāpes 08.12.2015. 21:38:55
nav taisnīgi sistēmā ieviest piemaksas par pakāpēm, ja visiem skolotājiem tās nebija iespējas iegūt.
mani personiski 08.12.2015. 21:35:08
nepārliecināja ministres skaidrojumi par jauno modeli. Vēl pēc pēdējām izmaiņām, skatoties aprēķinos, ko sola, nekur neredzu, cik kontaktstundas būs jāstrādā, lai man skaitītos 36 darba stundas. ja tiek minēts, ka 77% no darba laika stundām un gatavošanās tām. Ja līdz šim tika uzskatīts, ka matemātikā, latviešu valodā, svešvalodā bija lielāks laiks darbu labošanai, tad šeit nekur neparādās, kāds būs kontaktstundu skaits. Mistiskais aprēķins ar nedēļu skaitu un tad cik sanāks ja 25 st, vai 24 st, neko konkrētu nenorāda.
Izklausies pēc IZM darbinieka, beidz mocīt sirdsapziņu un mainīt segvārdus. Visa pasaule netiek vainota, ir konkrēti cilvēki, kuri tiešām veic afēras un turpina tālāk ,jo viņus sirdsapziņa nemoka.
Kurmis skolotājam ar darba stāžu 08.12.2015. 18:56:12
Lai cik tas smieklīgi neliktos, man ir pat lielāks darba stāžs, bet es vēl aizvien meklēju jaunas metodes - kā ieinteresēt un motivēt skolēnus, kā padarīt šo pasauli labāku un nečīkstu un nevainoju visu pasauli... Un nemeklēju citu darbu...
kurmim- skolotājs darba stāžs25g. 08.12.2015. 17:47:37
Esmu Latvijas labā strādājis par skolotāju ar algu 42 lati(1993) par slodzi , 78 lati (1997g),180 lati(2001),380 lati(2007).pašreiz 340 euriki (2015g).Visas neatkarīgās Latvijas valdības mani ir izmantojušas solot un solot.KURMI, ko Tu teiktu ,ja Tev būtu tāda pieredze?
Kurmis -Ilzei 08.12.2015. 17:32:07
Mēs paši lamājam valdību, ka nekas nemainās, bet izglītība ir tā: mainiet visur citur, bet tikai ne mums. Mācīsim kaut vai 3 bērnus, bet nodrošiniet lielu algu .... Nu nebūs tā, nav vairs padomju laiki un skolotājiem jābūt izglītotākiem politikā - nu nevar viens ministrs un viena ministrija nodrošināt pārmaiņas finanšu situācijā. P. S. Vispār jau politikā pastāv vienošanās - Tu man, es Tev. Ko skolotāji sola pretī jeb ir tikai prasītāji :)?
Ministre Seile virzīja jauno modeli, tāpēc vaina ir viņā. Es gribētu ministru, kurš atceļ modeli un kvalitātes pakāpes.
Aizstāvēm 08.12.2015. 15:55:17
Beidziet kaunināt skolotājus, atveriet acis, vienreiz pietiek. Īstie varoņi arī būtu jāizceļ saulītē. Gadu gadiem var graut visu un neparko neatbildēt.Mēs neesam rūgumpodi, mēs esam izmisumā par nekaunību un bezatbildību pret valsti un tautu.
Sāpīgi, ka mēs valsts gudrākā daļa protam tikai apriet viens otru. Šoreiz, kā šakāļi metamies uz Seili, rīt tas būs nākamais ministrs. Varbūt labāk palūkot, ko var darīt lietas labā, lai jaunieši aug gudri un izglītoti, nevis aprobežoti sava labuma sargātāji. Viņi būs tie, kam būs jārūpējas par mums vecumdienās. Ja esam tādi paši, tad būs vien jāsamierinās, ka mūs velk uz ragaviņām mežā iekšā un ļauj vilkiem mieloties. Attopieties. Jauniešos jāiededz iekšējā gaisma, bet mēs paši esam rūgumpodi.
Vai latviešu skolotājiem, kāds ministrs ir bijis labs? Kaut kā neatceros. Šī ministre vismaz nosauca lietas un problēmu īstajos vārdos, beidzot... Par to vien viņa pelnījusi cieņu.Vai tiešām skolotāji, kā izglītoti cilvēki, nesaprot, ka nevar palikt nemainīgs skolu skaits, ja bērnu skaits daudzkārt samazinājies.
Seiles k-dzes darbība mani kā skolotāju piespiedāt streikot, jo citādi netikām sadzirdēti!!!! Ja nespēj sadzirdēt arodbiedrību, ja reformu veica reformas pēc ar nepietiekamu finansējumu, tad tādu bezatbildību no IZM ministres nevajag atkārtoti pieļaut.
Vispirms jāpajautā, vai viss ir izdarīts ar skolu sistēmas sakārtošanu. Kā kāds ķeras klāt tā pašvaldības sāk vēkšķēt. un viss apstājas. Ko ministre var izdarīt, ka skolotāji paši negrib mainīties. Seile ir vienreiz pacietīga un iejūtīga. Naudas dalīšana ir vietējo pārziņā. Varbū jāiet uz savu domi un jāprasa tur, kā kas tiek dalīts. Lai Seile turpina strādāt, vismaz kaut kas notiek. LIZDA vispār lai klusē!! Neviena racionāla priekšlikuma pēdēja laikā nav devusi, tikai uzbrukusi!!!
Vilibalds -> :( 08.12.2015. 11:49 08.12.2015. 12:31:17
Vai ta' mūsu izglītības sistēma neiet uz to , ka mājas darbi nav jāpilda? Jāņem piemērs no IZM....
Finanšu ministrija man atbildēja , ka naudu dotu, ja kāds beidzot pareizi sagatavotu mājas darbu. Tā tad mums jāatlaiž visa izglītības ministrija, ja nevar mājas darbu izpildīt.
Tikai ļoti nekompetents cilvēks var pieļaut, ka padotie muļļā nekam nederīgu modeli GADU,iznieko lielu naudu,kaut kas mainīsies, ja reālie liekēži tiks sēdināti cietumā par afērām, bet tās jau neviens negrib pierādīt un izmeklēt.
kas jums ir pret Seili? Vai kāds no jums var ieteikt labāku kandidatūru? Nē, nevar! Jo vaina jau nav ministrē!
sviests kaut kāds 08.12.2015. 11:01:26
Jā, jā, tieši tāpat LIZDA varētu teikt - mēs TIEŠI pirms valdības krišanas bijām izdomājuši, kā atrisināt VISAS valsts problēmas, bet nu vairs jau neko, atvainojiet... :D
Sen vajadzēja. Brīnos, ka Seile vakar TV teica, ka gatava turpināt darbu.
LIZDAi paveicās - to, ko "bija gatava" darīt, nav jāpierāda ar darbiem...
Nu saņemies LIZDA...
..............būtu bijusi, iespējams, varbūt, beidzot ( ar 27.11.-pazemojumu nepietika) būtu lēmusi....;D;D;D

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.