Lietotājvārds
Parole
Ja būs lemts, tad būs - domāju savus gadus. Alga=300 EUR uz rokām. Audzinu savus 2 bērnus. Atdodu sevi visu. Aprociet, lūdzu, kad sākšu smirdēt.
PĀRSVARĀ 320-400 UZ ROKAS! KĀDAM PAGADĀS ARĪ 600 UN VAIRĀK!*** PRASU NEVIS ALGAS pielikumu, , BET SAMAKSU PAR NEAPMAKSĀTIEM DARBIEM! TAS NAV VIENS UN TAS PATS!
Atbilde vecākam. Es, mīļā mammīt vai papīt, tavā vietā nebūtu tik pārliecināta, ko mēs protam vai neprotam. Un kāpēc gan arī man kas cits būtu japrot, ja esmu studējusi 5 gadus un kārtīgi apguvusi vienu profesiju? Starp citu, man ir 3 kvalificēta speciālista dipomi 3 dažādās profesijās, tā ka dzīvē, kā redzi, daudz ko var paspēt. Ja skauž 2 mēnešu atvaļinajums, kas ir daļēja kompensācija par diendienā pārstrādātajam stundām, laipni lūdzu uz skolu! Tiks tev tā debessmanna!
Vajadzētu sākt ar IZM saukšanu pie atbildības par bezjēdzīgi iztērētu naudu - kvalitātes pakāpju ieviešanai un citām nesaprotamajām manipulācijām atalgojuma sistēmām. Nevis atkal kādam maksās par jauna nesaprotama modeļa radīšanu. Kaut kā vairs nav pārliecības, ka vispār kādu ierēdni interesē kas cits kā tikai paša iespējas nopelnīt. Un tad sastrādāto un izstrādāto, kas izmaksājis mistiskas naudas summas, jārealizē uz savas ādas tūkstošiem cilvēku. Un laiks iet, un termiņi tikai pagarinās. Kurš samaksās par aprobēšanai iztērētajiem iesaistīto resursiem un laiku?
* pielikumu
Nesaprotu, ko visi čīkst... Pārsvarā visi pasniedzēji saņem 600 EUR un uz augšu, daudz kur citur par tādu algu var tikai sapņot! Un godīgi sakot, tikai 1/5 no pasniedzējiem pielikumi tik tiešām ir pelnījuši... :(
Igaunīši-bāleliņi tīri vai kā tīšuprāt iesmīnēdami par kaimiņiem tieši tagad nosaka skolotāja minimālo algu 900 eiro. :D
Es strādāju godīgi! Nevienu grasi neuzsatu par dāvinātu! Godīgi esmu maksājusi visus nodokļus visu mūžu! Atvaļinājums!! Ja sakaitītu tās sestdienas uz svētdienas, kuras tērēju skolas darbiem, lai kvalitatīvi varētu izdarīt tos darbus, par kurem vispār nemaksā, ne viens vien mēnesis salasīsies! Atvainojiet, bet tā nu tas ir!
gan-gan-vecākam 10.12.2014. 16:32:50
Nu tad ej un strādā skolā! Izglīto kvalitatīvi, kvantitatīvi u.tt. Uz priešu! Vasarā 2 mēnešos varēsi ārstēt sabeigtos nervus un septembrī veselīgi pārtikt no sausiņiem, jo citam vairs neatliks...
Pārdomām!! No nākamā gada Igaunijā MINIMĀLĀ skolotāju alga būs 900 EUR. Jā, ja publiskos Latvijas skolotāju algas, tad valdībai un politiķiem tiešām laikam būtu jākaunas!
Pakāpes jāatceļ, pieredzējušiem skolotājiem piemaksu par darba stāžu.
A - Vecākam 10.12.2014. 14:31:43
Esmu pārliecināta, ka neesmu pelnījusi pilnīgu spēku izsīkumu dienas beigās... Nu neesmu es to pelnījusi!
Jebkurš pedagogs var būt sociālais darbinieks, sekretārs, lietvedis, bibliotekārs, banku darbinieks, darbā, kur nepieciešama komunikācija... pārdevējs, garderobists, naktssargs, darbinieks degvielas uzpildes stacijā... darbinieks sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumos... sanitārs slimnīcā u.t.t. Tieši otrādi - NEVIENS no šiem minētajiem nevar būt pedagogs.:(
Nu neesat jūs pelnījuši to pielikumu. Ja nepatīk ,neviens nespiež, brauciet uz ārzemēm un pelniet vairāk. Jūs traciniet sabiedrību ar savu iedomību! 2 mēneši atvaļinājuma- vasarā! Par ko??? Zinu tikai vienu- jūs nevienu citu darbu neprotat!
Var jau būt, ka nevajag publiskot, bet no otras puses - tā ir valsts nauda, no visu nodokļus mākājošo algām. Manispēc, lai publisko. Tikai žēl, ka ministrija netiek galā ar saviem darbiem un problēmas algu nesamērojamībā (lielajās un mazajās skolās) vēlas atrisināt šādā vaidā - sanaidojot pedagogus un noskaņojot sabiedrību pret lielo skolu pedagogiem, kam algu likmes mēdz būt pat ļoti lielas. Ja tiek atspoguļotas arī likmes, tad jārunā par darba kvalitāti, jo diez vai pedagogs, kurš strādā vairākas likmes, spēj ilgstoši nodrošināt sava darba kvalitāti.
Varbūt tiešām sākumā ir vajadzīgs visiem saprotams atalgojuma modelis, lai zinātu par ko un cik piešķirt līdzekļu. Nevis līdzekļi un tad ātrumā apgrābstīts un piešķirtajiem līdzekļiem pielāgots atalgojuma modelis, kuru pēc pāris gadiem atkal noraks, reformēs utt.
Tagad vienotas, redzēsim, kāda vienotība būs rīt no rīta. Varu derēt, ka pat divi tūkstoši tur nebūs.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.