Lietotājvārds
Parole
Uz ko tad balstīts Dombrovska veiksmes stāsts. Tieši viņa valdības laikā it kā pārvarot krīzi radās vislielākās netaisnības samaksā. Paši sev un sev līdzīgiem lika un lika klāt- veiksme. Lielāko daļu grūda bedrē arvien dziļāk! To sauc par veiksmes stāstu! liela daļa to varētu saukt par iznīcību!
Jā, viņš vadīja valsti, tāpat kā to tagad dara Straujuma. Khm. Varam padiskutēt, kurš to dara veiksmīgāk. Atbildība par izglītību ir jāprasta izglītības ministram un ministrijā strādājošajiem, nevis ministru prezidentam.
Kā var nepieskarties skolām, atstājot bērnu vecākus bez iztikas minimuma?
Ruta, Dombrovskis vadīja Latviju? Vadīja! Uz kurieni? Uz iznīcību - samazinot bērnu skaitu Latvijā!
Ruta, Bērnu skaita pieaugums valstī pierāda labu valdību kā Krievijā, ļoti straujš bērnu skaita samazinājums kā Latvijā pierāda Latvijas valdības negodīgumu vai nelietību vai neprasmi, strādā jeņķu interesēs, nevis Latvijas interesēs!
Ruta, bērni grib ēst, cik ilgi vecāki izmisīgi var skatīties uz nepabarotiem bērniem? Visgrūtāk Latvijā ģimenēm ar bērniem, tur ir vislielākais naudas deficīts pat bērna pārtikai! dombrovskim bija jāpiemaksā ģimenēm ar bērniem, lai uz vienu cilvēku sanāktu iztikas minimums vai jārada darba vietas ar atalgojumu tā , lai uz cilvēku iztikas minimums ģimenē sanāk! Nevis freibergai par dzīvokli ap 6000eiro/mēnesī.
Bet es joprojām nesaprotu, kā tiešā veidā viņš ietekmēja izglītības kvalitāti? Tas, ka daudzi izbrauca, ir cits stāsts.
Ruta, vai piekrītat Lietuvas patriotam? youtube.com/watch?v=bb48se7z6V4&feature=player_detailpage&app=desktop
Ruta, dombrovskis iznīcināja Hipotēkbanku, ..., vecāki ar maziem ienākumiem nevar uzturēt bērnus Latvijā. Tagad rinkēvičš nīcina Latvijas ekonomiku, atstājot bez miljoniem eiro (JV - Latvijai ap 7 miljoni iense, vēl KVN,...).
Pašlaik apvienošanās notiek vienīgi tādēļ, lai nepalaistu garām Eiropas miljonus!
Ko Dombrovskis ne tā izdarīja? Viņš skolām taču pat nepieskārās?
vienotības dombrovska veiksmes stāsts
Nu,nu. Vai tad Rēzekni var nosaukt par laukiem?
Tak skaidrs bija, ka tāpat tas nebeigsies. Varbūt ir apstājies lielais skolu slēgšanas vilnis, taču šur tur laukos joprojām tas turpināsies. Bezgala žēl.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.