Lietotājvārds
Parole
Vot pierdijums kad piedāva izbraukt no latvijas!
vasaras nometnes, īslaicības mācības ārzemēs un tādas lietas ir ļoti nenovērtējama pieredze, īpaši jauniešiem. Tas lieliski palīdz attīstīt jaunā cilvēka neatkarību un spēju pašam tikt galā ar jaunām situācijām un pieņemt lēmumus.
Malači,izmantojiet iespēju, brauciet prom no šīs nabadzīgās valsts, te nav un nebūs nekā, vismaz daļa jauniešu varēs dzīvot un strādāt normālās valstīs. No sirds vēlu, lai izdodas!
Tas pats zaķītis, kas mīl LA 07.05.2014. 18:00:00
Paskaatījos cenas... Drausmas... :D Bet tiešām, ir tā vērts... It īpaši, ja jums ir 18, tad uz priekšu, atrodiet skolu, izmācietes un tad meklējiet tālāk budžeta klases un dzīvesvietu... Bet ja nopietni, tie kas organizē šito: Padodiet man ziņu par mūzikas skolām, kur var iegūt vidējo un augstāko izglītību, jo tas ir mans sapnis! :D Palīdziet lūdzu man izsisties!
Zaķītis, kas mīl LA 07.05.2014. 17:54:20
Ideāli... Gribētos, lai varētu jau no 15 arī... Tā nopietnāk... :) Mīlu šito iespēju!!! Gribu, gribu, gribu!!! :D:D:D Help me! Sazinieties ar mani guitarsinger@inbox.lv GRIBU GRIBU GRIBU
Tikai lauku skolotāju bērniem šīs iespējas iet secen. Ar minimālo nekur tālu neaizlidosi. Tāpat, kā vismaz 80% pārējo iedzīvotāju.
nav tik traki...patiešām neslikti, ja bērns var aizbraukt vasaras nometnē iepazīt kādas citas valsts vidi, kultūru, tradīcijām...tā nav automātiska pārvākšanās!
šīs nometnes var atļauties tikai turīgi ļaudis !
atkal aicina bērnus aizbraukt no valsts

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.