Lietotājvārds
Parole
Varbūt tiešām centralizēto eksāmenu laiks sevi izsmēlis?! Varbūt veidot centralizētus diagnosticējošos darbus praktiski visos mācību priekšmetos, lai veidotos kāda kopaina un, stājoties augstskolās, likt iestājeksāmenus (varbūt pat ļoti specifiskus). Galu galā tiem, kas startē uz augstskolām, vajadzētu būt ... ar katrai jomai atbilstošām zināšanām. Varbūt tiešām topošajam aktierim nevajag to matemātiku un ķīmiju un ārstam - mūziku vai pat latviešu valodu!
Jau pieminētais vakardienas V.I.P. raidījums bija pērlēm kaisīts. 1983. gadā Esplanādē esot maršējusi vācu armija. Nost ar vēsturi, nost ar dabaszinībām!
Nez kādēļ nevienam neienāk prātā apspriest valodu eksāmenus? Mans priekšmets (latv.v.) nekad nav bijis prioritārs, remontu un tehnoloģijas par Eiropas naudām neesam redzējuši, arī par eksāmena nepieciešamību neviens nediskutē- strādājam, gatavojam CE visus! Kamēr neatgriezīsimies pie OBLIGĀTIEM eksāmeniem fizikā, ķīmijā, bioloģijā..., tikmēr gan lielai daļai skolēnu, gan skolotāju attieksme pret šo priekšmetu apguvi būs- "četrinieku ieliks, jo eksāmena taču nav". Dabūjāt šikus kabinetus- uz priekšu! Pienācis laiks ievākt ražu.
Vajadzētu sākt ar gribēšanu zināt. Negribošam neiemācīsiet neko! Un vēl ir vajadzīga gribēšana pielikt pūles. Bez tām arī nekas nesanāks.
Varam jau gari un plaši diskutēt. Bet vajadzētu sākt ar to, ka ir ļoti MAZ ķīmijas un fizikas skolotāju, kas PROT IEMĀCĪT apgūstamo mācību vielu!!!!!!!!!!!!!
Piekrītu Woldemāram. Kauns bija skatīties TV pārraudi. Vīrietim nezināt strāvas stipruma mērvienības??????????
Grigule Nr2 27.05.2014. 12:30:36
Kā var nesolīt.....
Vakar LTV 1. kanāla šovā V.I.P. (veiksme, intuīcija, prāts) ekrānā bija 3 jauni, augstskolu beiguši, it kā gudri vīrieši, kuri nevarēja pateikt, kādās vienībās mēra strāvas stiprumu?! Paldies, Piebalga kungs!
Pareizi, gudra un zinoša tauta mums nav vajadzīga.
skolotāju pieketā par to runāja no tribīnes 27.05.2014. 11:57:11
Tā vien šķiet, ka tiek atkārtots izglītības ministra Andra Piebalga laikā īstenotais eksperiments, kad vidusskolēniem atļāva nemācīties dabas zinības. Sekas jūtamas vēl tagad. Ir grūtības nokomplektēt studiju grupas atbilstošajās fakultātēs, un trūkst speciālistu tautsaimniecībā.
Pareizi, ministres kundze. izsvērts un apdomāts lēmums . Visi ir par to.
rudenī vēlēsim Saeimu... 27.05.2014. 10:50:37
Smalks mājiens - ja nevēlaties centralizētos eksāmenus ķīmijā un fizikā, arī pēc rudens saeimas vēlēšanām Druvietes kundzei jāvada ministrija - citēju: "Kā paziņoja I. Druviete, kamēr viņa vadīs Izglītības un zinātnes ministriju, obligātā centralizētā eksāmena fizikā un ķīmijā nebūs, lai arī par šāda eksāmena ieviešanu ir nobalsojusi valdība."

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.