Lietotājvārds
Parole
Tuvu tam, ka jebkurā - vai kļūdos? - sākumskolā ir pieejama kristīgā mācība kā izvēles priekšmets, alternatīva ētikas stundai. savukārt gana labs pretarguments šai brošūrai ir spilgtā scientologa Toma Krūza ārprātīgi mirdzošas acis :)
Sektantu un teroristu brošūreles nav informācijas un izziņas materiāls(ārpus tiesībsargājošām iestādēm),vientiešus pievilina ar ziņkārību,bet notur ar bailēm.Iesaistīšanās sektas" izziņas procesā" nozīmē nonākšanu profesionālu vervētāju nagos,nabaga ziņkārīgajam nelgam tad nav nekādas izvēles.Pļāpāšana par "valsti un baznīcu",kā arī citi atejnieku murgi,nav uz šo gadījumu attiecināmi...
Skolās nedrīkstētu nonākt jebkura informācija, kas saistīta ar reliģiju. Valsts ir šķirta no baznīcas, tātad skola arī ir šķirta no baznīcas.
"Mūsu viedoklis ir ļoti negatīvs." - Raksta autoriem vajadzētu atklāt arī viedokļa pamatojumu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.