Lietotājvārds
Parole
kā var vienot sabiedrību, kas tāds, kas tiek uzspiests??????? IZM izmaiņu virzītāji ir totāli debīliķi, visas reformas un izmaiņas tiek darītas tikai uz sliktu. Ja latviešu valodai nebūs pieprasījums (darba tirgū, sabiedr procesos, kultūras pasākumos utt), tad arī labprātīgas iniacatīvas no cittautiešu puses nevar būt , un tas ir tikai loģiski. Nesaprotu, no kurienes tie nenormālie IZM ir salasīti un kā intereses viņi "bīda"?
muti ciet stulbie krievi braucat atpakal uz savu krieviju ja te kaut kas nepatīk
latviehu skolaas maaca nacismu ka prasmi un bailes ka iespeju manipulet ar bernu
ir jāpastiprina uzraudzība tajās skolās kur mācās latviešu bērni: vai skolotājas nemāca tur nacismu!
Shajaa valstii ir tik ljoti izdeviigi veelamo pasniegt kaa esosho,stulbums. Saakot ar veikmes stastu beidzot ar uzcilu integraaciju ipashi ja kreivvalodiigie berni tiek saukti par okupantu pectechiem ...
Un komentaari norada divas vainas rusofobiju un skolotaju shauro domashanu. Jautaajusm kas skolaas maca berniem un kafdaa veida toleranci iecietiibu izpratni par valodaam ka cilveeku veertiibu. Shaurpierainie?! Nafig , jasledz skolas un japariet uz majmaciibu.
Kas tad krievu skolās to garantēs . esošie latviski praktiski nerunājošie direktori ??? Nesmīdiniet tautu.
ir jāpastiprina uzraudzība tajās skolās kur vairākums mācās cittautiešu,un jāseko,lai kvalitatīvi māca Latviešu valodu!
Tas nevienos sabiedrību. Jo neviena latviešu audzinātāja vai skolotāja nav mācīta toleranci un kā apmācīt bērnus, kuriem latviešu valoda ir svešvaloda. Vai LU, RPIVA un tt bija kaut viens(!) priekšmets par to kā jāapmāca tādi bērni? Kā tas viss notiek no psiholoģijas viedokļa? Tāpēc šī shēma tikai bojās bērniem psihi, jo visu priekšmetu vietā - būs viena latviešu valoda. Turklāt ja strādās skolotāja latviete - tad tā vēl propogandēs par izbraukšanu no LV un "viņai nav jāzin krievu valoda, lai tulkotu uzdevumus". Domāju tas ļoti "vienos" sabiedrību.
Mēs tik daudz runājam par nepieciešamību prast pieņemt citādo un citādi orientētos, bet nespējam pieņemt krievu vēlmi runāt un darboties krieviski. Mums jau neviens krieviski runāt neuzspiež, neuzspiedīsim arī krieviem runāt latviski. Lieliski atceros vēl padomju laikus, kad masīvi, visiem iespējamiem līdzekļiem tika uzspiests padomju patriotisms. Vesels propagandas aparāts mācīja mīlēt partiju un Ļeņinu, aģitēja no rīta līdz vakaram, tikai kāds bija rezultāts? Ar piespiedu metodēm neko labu neviens nav panācis, lejam tikai ūdeni uz Latvijas ienaidnieku dzirnavām., jo lielāks patriots, jo vairāk uzlej. Lai viņi mācās kā grib, kaut vai senslāvu valodā, nav mūsu problēma.
valsts skolās stundām jānotiek latviski! tas vakardienas pikets vispār bija farss!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.