Lietotājvārds
Parole
REKSIM TAISNĪBA. VARBŪT PĀRIS GADUS ATPAKAĻ JAU VAJADZĒJA PADOMĀT PAR STINGRĀKA REŽĪMA SKOLĀM, NE TIKAI ZĒNIEM , BET ARĪ MEITENĒM. JO KAS NOTIEK UZ IELĀM TAS IR "VĀKS''. VĒL GADUS TRĪS,ČETRUS UN KAD SATUMSĪS UZ IELU NEIESIM.
Te jau ir tas FAKTS, ka darba devēji dod darbu bērniem bez izglītības un attiecīgā vecuma. Naudiņa ir , sīvais un cigaretes sanāk. Viss ir lieliski. Kad beidzot strādāt sāks darba inspekcijas, kas redz kādi "strādnieciņi "strādā.
Beidzot attapušies ka nav izglītības! Paskatieties kas notiek ar pusaudžiem.Dzer skolu neapmeklē ( īpaši prestižajās), klaiņo. Anafabētisms! Pārceļ no klases uz klasi , bet galvā 0 variants.
Ei nu ei...tad nu gan jaunums...ha ha ha...mums tak ir Veiksmes stasts...kur tad tas palika? Bet vispar forsi...uztaisija mums it ka Veiksmes stastu un psts notinas pue treknakas siles...
Galvenais bezdarba trūkums ir slinkums un gribasspēka trūkums. Arī ar zemu izglītības līm. var mierīgi atrast darbu - attiecīgi zemu kvalificētu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.