Lietotājvārds
Parole
Vismaz formāli projektu nedēļa arī ir visās skolas, jautājums tikai, kā tas ir faktiski.... Un vēl - nedēļā, atkarībā no klases, ir 20 (vai 22) - 36 stundas. 2 nedēļās - tātad min 40 - max 72 stundas... Mācību gadā ir apmēram 36 mācību nedēļas. Par cik stundām iespējams samazināt skolēnu slodzi? Man jau šķiet, ka atkarībā no klase - par 1 - 2 stundām nedēļā (nevis dienā). Diez vai šāds "ietaupījums" atsver vasaras brīvlaika samazinājumu...
Vislabāk jau butu nedaudz saīsināt garo brīvlaiku līdz 2. augusta nedēļai, kā Igaunijā. Tad piektdienās būtu mazāk jāmācās, varētu ieviest projektu nedēlu VISAS skolās, utt. turklāt pilsētu bērnie,m nebūtu bezdarbībā jānīkst dzīvokļos.
nav pieejami gaisa kondicionieri skolā 15.06.2015. 11:36:40
Mūsu vasara -ļoti īsa. Atļaujiet bērniem to izbaudīt!
-gaida vasara 13.06.2015. 23:18:26
Mūsu vasara -ļoti īsa. Atļaujiet bērniem to izbaudīt.
Pagaidām jau mūsējie tikai apspriež laiku pa laikam tādas idejas, bet, kā par brīnumu, pārsteidzīgus lēmumus pieņēmuši brīvlaiku jautājumā nav!
mike rider bike 13.06.2015. 19:11:27
Pareizi dara lietuviesi neka mēs
Uz viņu tas neattiecas 12.06.2015. 10:00:25
Bet vispār jau - šeit rakstā runāts tikai par izglītības ministriem. VIņi izdomā, sniedz priekšlikumus, pārdomā par brīvlaiku garumu utt. Bet tikai Latvijā redz veselības ministrs izdomā, ka var iejaukties!!! Kādā sakarā?!?! Lai viņš domā par slimnīcu sakārtošanu nevis skolēnu brīvlaiku!!!!!!!!!!!!!
Nezinu, kādam prāta aptumsumam vajadzētu notikt, lai kaut ko tādu izdomātu - saīsināt brīvlaiku. Šiem ministriem pilnīgi noteikti nav skolas vecuma bērnu.
Nu tad jau arī LV nāks pie prāta. :|

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.