Lietotājvārds
Parole
Raksturīga Belēvičam, ko darīt? :D Bet, ja nopietni, vismas šāds viņa viedoklis gan ir jāsludina atkal un atkal. Tas, cik daudz skolēni sēž mājās pie datoriem un telefoniem, ir KATASTROFĀLI.
Tukša pļurkstēšana.
Ministrs laikam spriež pēc sevis. Reti kurš jaunietis sēž uz dīvāna. Ministr, izkāp no mašīnas, paskaties, kas pēc pusdienās notiek uz ielām! Skrien, brauc ar riteņiem, skeito, vienkārši vazājas apkārt, tas ir, pastaigājas. Laiks mainīt stereotipus par to, ka jaunieši nekustas!
Onkulis zem 100 19.04.2016. 09:21:04
Nezin , vai visus ir pārņēmis tāds vājums un tizlums ,ka vajag aicināt, skaidrot, parādīt, norādīt , iestumt un pabikstīt .
Ne jau darbs pie datora ir kaitīgs, kaitīga ir tupā izklaide sociālajos tīklos, kas panem lielāko dienas daļu - zombiju apokalipse. Bet par TV var būt mierīgs, to mūsdienu jaunatne skatās arvien mazāk, ja nu kādu ugunsgrēku, lai pabalstītu vietējos ražotājus
Un šo aicinājumu rāda pa TV un datoros, tā vietā viņš ar velosipēdu varētu apbraukāt skolas un mutiski aicināt! Lielāks efekts būtu kampaņveidīgi kopā ar slavenākajiem sportistiem to darīt, bet tur jau vajag vairāk nekā AICINĀT .......
Ateja
Saprotu, ka sports un fiziskās aktivitātes ir svarīgas, taču mans hobijs nav sports- pietiek laiks tikai skolas darbiem un savam hobijam, Ja būtu vēl spēks un laiks, sportotu, bet diemžēl tiešām nav. Ja atradīšu labu darbu pēc skolas, cerams, pietiks gan tam, gan hobijam, gan sportam!!
manuprāt, ministrs tikai atzīmējās, to teikdams no Saeimas tribīnes deputātiem, uzskatot tos varbūt par jauniešiem vai arī aicināja likumdevējus pirms Jāņiem kādu jau tradicionālu izmaiņu uz papīra izglītības laukā
Datorizēsim vēl vairāk skolēnu mācību darbu, tad aicināsim bērnus uz aktīvu darbību! Kur loģika?
Vecākus arī vajag aicināt.
VĒRTĪGS Aicinājums!!!
kopš kura laika tad mašīna vai velo ir aizliegti? :D
Vai velosipēda, automašīnas aizliegšana ir aizkavējusi ..... ???
Tāpēc no pirmās klases ir datorika - ha-ha. Visur bāž IT, ja nav, tad slikti strādā.
Ieklausīties varbūt arī klausīsies, bet cik daudz tā dēļ mainīs savu ikdienu? Svarīgāk par veselību diemžēl ir iekļauties un būt savējām. Lai to varētu, skolēniem ir jābūt lietas kursā par aktualitātēm tumblr, snapčatā, feisbukā utt. Tā ir realitāte.
Cik (uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmu) jauniešu tieši ieklausīsies ministra vārdos? Tieši cik daudziem viņš ir autoritāte, nevis citi vienaudži un slavenības?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.