Lietotājvārds
Parole
mani nomācvaldība - tās attieksme ne tikai pret skolotājiem, bet pilnīgi pret visu. mani nomāc nesaprašana, kāpēc man kā vēlētājam visu laiku jāvelta sava enerģija un dzīves mirkļi, lai kontrolētu un ausītos, protestētu un taisnotos, pierādītu un runātos - par un ap to, ka tā valdība nespēj veikt savus pienākumus pret šīs valsts cilvēkiem. man irapnicis un mani nomāc tas, ka man neļauj labi justies un priecīgi strādāt, jo mani pazemo un mērdē, kaitina un ķircina, dzen depresijā un izmisumā neviens cits, kā šīs valsts valdības, kuras klibo ar ar visām kājām, ar saviem izteikumiem, rīcību, lēmumiem, vai nespēju lēmumus pieņemt - tās padara grūtu un nomācošu dzīvi Latvijā, tāpēc cilvēki brauc projām. kāpēc katrs nevar KVALITATĪVI darīt savu dasrbu? vai skolotājs prasa valdību nākt un darīt skolotāja pienākumus un darbus? nē. tad kāpēc man visu laiku ir jākontrolē valdība un jātaisnojas? kad tas breigsies? kad valdība PATI sāks risināt jautājumus, tas ir - veikt savus tiešos pienākumus, un skolotājiem ļaus strādāt VIENU DARBA SLODZI PAR ADEKVĀTU, NORMĀLU SAMAKSU ( 900 eiro), kā Igaunijās.
Vai tad nezini? 13.12.2014. 17:13:22
Izpestīs.Ņems talkā sadalīt iekasētos nodokļus!
Ko darīsi ar sev tuvu sēdošiem darboņiem, kas pieķerti braucam dzērumā un nemaksā no saviem biznesiem (uz sievas vārda) nodokļus - lielus. Savu pieticīgo aldziņu tie saņem no maniem nodokļiem! Ak, jā, tu jau mani saproti!
Kāda atklāsme! Paskatījies realitātē vai baidies par savu krēslu?
Kāda inde? Jūs to nevarat pierādīt! Bīsties, L-dotā!
Nabaga L.S.! Jūsu valdīšanas laiks varēja taču būt tik patīkams, ja ne tie bauri - skolotāji - katru dienu Jūs redzat viņu izkaptis, cirvjus un lāpstas zibam aiz Jūsu pils logiem... Pienācis laiks vienai labas melnas tējas tasītei - varbūt tā spēs remdēt Jūsu izmocīto garu. Iedzeriet tēju, Laimdota!
Visvairāk mani uztrauc fakts, ka skolotāju vidējais vecums valstī -50 gadi. Kas nāks mūsu vietā ?
Kāda negaidīta atklāsme! Vēl pāris nedēļu atpakaļ - naudas nebūs, jo ... bardaks sistēmā. Es gribētu zināt, cik ir " pieklājīga" alga?
Par aizvietotājiem: 11.12.2014. 18:03:29
Aizvietotāju nav! Atsevišķos gadījumos tie ir pensionāri. Par aizvietošanu A lapas laikā nemaksā!!! Skolā jau nav arī brīva skolotājs, kas varētu iet un aizvietot! Visi raujas, cik vien var- logu nav!
Nevis vecākiem algas pielikt, bet radīt apstākļus valstī, lai jebkurš godprātīgi strādājot varētu nopelnīt cienīgu atalgojumu sev un saviem bērniem. Nevis tā, ka jau krīt pār ilksi. Jā, arī bērnus nomāc vecāku pārstrādāšanās, mūžīgā knapināšanās, kapeiku skaitīšana, nevarēšana atļauties nepieciešamas lietas, sabiedrības necieņa pret vecāku darbu/profesiju.
Nu tādā gadījumā pēc analoģijas - ja vecāki būs nomākti, visi bērni jutīsies tāpat. Visiem vecākiem palielinām algas!
Viņā domā, ka te visi tie naivietic! Meļiem netic!!!
Patrioti jau sen miruši!
patriote > vita 11.12.2014. 13:39:40
Jā, es ESMU LATVIJAS PATRIOTE, un TIEŠI TĀPĒC man nav vienalga, KĀDA ir manas zemes izglītības sistēma, KĀ un KO mēs mācām saviem bērniem. Mani neapmierina ne alkatīgi, melīgi un nekompetenti politiķi, kas bārsta tukšus solījumus pirms vēlēšanām, ne gados paveci, nabadzīgi un līdz bezspēkam pārguruši skolotāji. TIEŠI TĀPĒC es negrasos nospļauties un ar koferi rokās doties laimes meklējumos uz ārvalstīm, bet cīnīties par sistēmas sakārtošanu šeit pat - Latvijā. Ja to var tāda maza zeme kā Somija, kāpēc lai nevarētu mēs?
Vitai! Vai Tu ar patriotismu būsi "paēdusi"un pabarojusi ģimeni? Ja Tev par daudz naudas, padalies ar citiem!
Vajag būt Latvijas patriotam nevis streikot
papildinu iepriekšējo 11.12.2014. 12:28:37
Nupat nopirku 2 ķilavu bundžiņas par 2,50 gabalā. Paliek 5. Jūtos apmierināta!
Skolotāji nav nomākti, bet nomāktai jābūt Laimdotai, kura nav spējusi atrisināt skolotāju algas finansēšanas jautājumu .Visai sabiedrībai ir skaidrs šis jautājums, bet Mārītei un Laimdotai ir ilgi jādomā kā atrisināt šo problēmu. Laipni aicinām skolā. Bērni arī būs priecīgi ieraugot abas aktīvistes. Aizsūtīsim pie apkopējām, lai viņas izstāsta kāda ir atķšīrība starp algām un darba laiku un darba pienākumiem. Pat apkopējas izbrīnītas, kādu samaksu saņem skolotājas ar augstāko izglītību. Tā kā Laimdotai un Mārītei ir pamats būt nomāktām par tukšjiem solījumiem (kā var nesolīt) un viela pārdomām kādā situācijā abas atrodas. Atceraties, skolēni ir skolotāju pusē.
Pirms krīzes man bija latos lielāka alga nekā tagad eiro, bet deputāti no Saeimas tribīnes jau krietni sen paziņoja, ka krīze beigusies...un viņi var palielināt SEV atalgojumu. Laikam par dažādām valstīm ir runa:(
Ja skolotājus ķengā valdība - vecākiem un bērniem jādara tas pats...
Dod Dievs veselo saprātu!
Niknais Kalašņikovs 11.12.2014. 11:48:53
Laimdotai ne tikai ir jādomā, bet aktīvi jārīkojas, lai skolotāju algu problēmu risinātu. Laimdotas domāšanai neticu, tāpēc jāstreiko ekāmenu laikā un tikai eksāmenu laikā. Piketēšana ir tikai acu aizmālēšana neaktīviem arodbiedrības funkcionāriem, kuriem jānoturas apmaksātās darba vietās. Streiks eksāmenu laikā!!! Stādāju ar prieku, uz skolēniem savu neapmierinātību neizpaužu. ŠO VALDĪBAS PAZEMOJUMU NEAIZMIRSĪŠU.
arī skolotāja 11.12.2014. 11:46:19
Es par 1,5 slodzi saņēmu 460! It kā varētu sākt uzdzīvot, bet- ak, vai: parādiņš jāatdod! Nekas daudz jau vairs nepaliks. Samaksāšu maksājumus un tad Ģimenei atleks 10 eiro dienā ko labi padzīvot!
Arī es vakar saņēmu algu-370 euro .Viena sedzu visus maksājumus, izmisīgi rēķinu, kā lai sagādāju Ziemassvētku dāvaniņas savējiem, jo ir jau vēl arī ikdienas izdevumi. Darbā savas problēmas nedemonstrēju, strādāju ar prieku, bet dvēselē nav gaiši un priecīgi, esmu nepārtraukti norūpējusies...
Nu kā gan Straujumai ienāca prātā šāda " ģeniāla" doma par nomākto skolotāju? Nespēju noticēt!
apnikušas jau šitās muļķīgās runas... visu laiku viens un tas pats ! nekas jau tāpat nemainās un nemainīsies ! kamēr bendēs ražošanu Latvijā, tikmēr naudas arī nebūs ! ! man ir kauns par savu profesiju !
Man nav pieņemami skolotāju (Inteliģences!) naidpilnie komentāri. Protams, ir kārtība, kā darbiniekiem aizstāvēt savas tiesības, bet šoreiz mana cieņa premjerministres attieksmei!
Smieklīgi jau ir ,pēc maksājumu nomaksas200 eiro paliek.Stāžs42 gadi.Jā,strādāju darbu,kas man patīk,tāpēc arī nemainu.Divas papildus specialitātes.Katra apkopēja labā firmā saņem vairāk.
Lai deputāti nebūtu nomākti viņi sanems lielaku algu........................Kāda loģika.)
ha, ha, ha....kārtējais šedevrs no Sraujumas....tā ir kad pie teikšanas bābas.
urrrrrrrrrā 11.12.2014. 10:56:51
Vakar saņēmu algu!!!! 370 eiro uz rokas. Samaksāšu par īri 40,par elektrību-45, par apkuri-50. un tad uzdzīvošu!!! Vēl jau paliek! Darba stāžs-40 gadi, augstākā izglītība, 3. kategorija, 1 slodze. Jau gaidu nākošo algu, jo Ziemassvētkos visi mazie gaidīs dāvanas! Kur ir taisnība? Tur aiz apvāršņa. Kleitai vairs nesanāk!!! Ēst arī gribas, vismaz uz svētkiem mazu cepeša gabaliņu! Strieku!!! Streiku!!! Streiku!!!
Kur tad tie aizvietotāji ir, kad vajag? Nav nemz tik viegli dabūt cilvēku, kas nāks ne tikai "padot stundas"(daudzi amatu savienotāji tikai tā arī var strādāt), bet arī audzināt klasi un iesaistīties visos pārējos skolas dzīves procesos. Un nomāc skolotājus ne jau tikai zemās algas, bet arī nievājošā attieksme. Sākot ar valdību, beidzot ar pašu ministriem, direktoriem un citiem izglītības kantoru birokrātiem. Nerunāsim te nemaz par vecākiem. Bet tā nu ir - jebkura ķēkša zina, kā vadīt valsti, ārstēt slimniekus, ķert noziedzniekus un mācīt bērnus. Tikai - ja valsti valdošie var un nekautrējoties pirmkārt parūpējas par sevi, tad mediķu, policistu un skolotāju labklājība nebūt nav viņu pašu rokās.
Darba samaksu nosaka izmisuma robeža - cena, pie kuras darbinieks ir gatavs strādāt, vai viņa vietā ir iespējams atrast identisku darbinieku par tādu pašu samaksu. Algas ir zemas, tātad darbaspēks ir pietiekami izmisis, un aizvietotāju vēl ir daudz.
Es gribu zinat un lai publisko aarstu algas ,vinji ari sanjem naudu no budzheta
arodbiedrībai! 11.12.2014. 10:06:19
Panākts netika nekas! Streiku!!!
Nesaprotu kā latgalē var uzturēt skolas kur nav pat 100 skolnieku
Ja Straujuma un viņai līdzīgie nebūtu izstādājuši skolotāju kā šķiras likvidācijas programmu, varbūt arī skolotāji nebūtu nomākti! Pati ar savu mafiju dara visu, lai skoltājus pazemotu!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.