Lietotājvārds
Parole
Tā jau vajadzētu būt, bet par kādām naudiņām to visu sagādāt? Visu taupam un ekonomējam līdz riebumam!
Ar telpu vēdināšanu starpbīžos ir par maz! Ja uzstādam CO2 logerus, tad redzam, ka telpu ventilācijas sistēmas ir traģiskā stāvoklī.
Veselības inspekcija 03.09.2014. 09:45:42
Ja skolā nav nodrošināta iespēja glabāt mācību grāmatas u.c. smagus priekšmetus, ja telpas netiek regulāri vēdinātas, kas bērniem rada sliktu pašsajūtu, kā arī ja konstatējat citas neatbilstības, jums ir tiesības vērsties pie mācību iestādes vadītāja un censties sarunu ceļā panākt risinājumu. Ja neizdodas atrast kopīgu valodu ar skolas vadību, vērsieties Veselības inspekcijā, rakstot uz vi@vi.gov.lv
Mana bērna skolā Ventspilī, jau neilgi pēc stundas sākuma klasē skābekļa vairs nav, bērni sūdzas par galvassāpēm. Plastmasa logi bez telpu ventilācijas sistēmas bendē nost mūsu bērnus!!! Slēdzam skolu ciet?!
"Plaukti mācību grāmatu uzglabāšanai: pārliecinieties, ka mācību iestādē skolēniem ir nodrošināta iespēja glabāt nepieciešamās lietas." Pārliecinājos un konstatēju, ka nav? Ko tagad darīt?
Manā skolā viss ir puslīdz tīrs. Roku dvieļu arī netrūkst. Taču, kas attiecas uz PESONISKO darba vidi... Tur jau sākas ui, ui, ui kādi pārkāpumi. :D Viss jau būtu O.K., tika es pats tos īsti neievēroju, jo ērtāk taču mājāsdarbus ir pildīt, guļot gultā pie datora, nevis pareidzā augstumā pie darba galda. :) :)
Cik skolas zinu, tik vienmēr tualetēs ir cūcība, pat nav kur izmest paketes un tamponus, grīdas netīras un papīra nav. Laikam visas jāklapē ciet :D

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.