Lietotājvārds
Parole
Jā, un vēl iekarot kosmosu !!!
Radošums par 300! Kas par optimismu!
Ar nedēļu parauga nepietiks. reāli vajadzīgs vismaz gads- lai redzētu rezultātu!
atšķirība 09.05.2014. 17:23:43
Atšķirība ir darba samaksā un prasībās, lai varētu strādāt. Es par ministri, deputāti varētu strādāt, bet vai Druviete drīkstētu, varētu strādāt sākumskolā vai mācīt matemātiku skolā?
Lai atnāk un parāda ,kā jāstrādā,mēs pārējie pamācīsimies....Lai novada kādu nedēļu paraugstundas,gribu redzēt kā pareizi jāstrādā............
Tad lai parāda, kā vajag, un nevis vienu reizi, bet vismaz pāris gadu laikā, un tad māca mums, ko un kā vajag! Vienreiz jāsāk maksāt ministriem algu izejot no darba rezultātiem un kvalifikācijas, tā kā mums, katru gadu izejot praksi skolā un kvalifikācijas celšanas kursus, citādi šī ņirgāšanās nekad nebeigsies! Viņi taču nesaprot, par ko runā!
Burbuli!- 8.V 12:37 09.05.2014. 00:20:11
Ierēdņiem par "burbuļošanu" maksā labi! Kāpēc to nedarīt?
Nu-nu!...08.V 09.05.2014. 00:17:37
Trāpīgi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kā visiem izglītības ministriem, kuriem vienīgās rūpes ir pedagogu algas, arī šai ministrei nav ne mazākas nojausmas par pamatizglītības mācību grāmatu saturu un bēdīgo kvalitāti..skolai būtu jāsniedz visiem kvalitatīvas pamatzināšanas.. radošumu vnk nav jāapkaro, bet tā jau ir visas sabiedrības nelaime.. taču nevajag elementāru zināšanu apguvi pašmērķīgi pārvērst šizofrēnisksos eksperimentos..
Vai man 9.klases eksāmenā arī būs radošie uzdevumi....piem aizkrāso-zilu kvadrātiņu, kuram putnam līdzinās cipars 2.... Jeb būs jārisina kvadrātvienādojums? Cien ierēdņi- pamāciet radoši to atrisināt, jeb tomēr to darīsim precīzi pēc formulām.... Vai man vēl ieteikums mainīsim matemātikas eksāmenu....pret vizuālo mākslu....un visi būsim apmierināti....Es jau nu noteikti....
Ierēdņi kuri nepārzin mācību procesu kladzina par radošumu. Jācer , ka tāpat kā arī citu kampaņu saukļi drīz apklusīs. Varbūt ierēdņu radošums tā izpaužas - atrast kādu saukli un kladzināt.
+
Piemērs par zupu. Vai jūs varat izvārīt zupu no plika ūdens? Ar burbuļošanu vien būs par maz, būs jāliek katlā gluži taustāmas lietas - burkāns, kartupelis, gaļa ... Radoši var darboties, ja ir izejvielas - zināšanas, jēdzienu izpratne, fakti, vismaz kaut kādas prasmes ...
Lai varētu strādāt radoši ir vajadzīgas zināšanas.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.