Lietotājvārds
Parole
Piekrītu iepriekšējam komentāram. Lai uzskatītu, ka drīzāk vērtē pozitīvi, nevajag domāt, ka viss noteikti ir izcili un ideāli. Vienkārši, ja jāizsver, vai drīzāk - pozitīvi vai negatīvi.
ko tas patiesībā nozīmē 02.09.2014. 13:01:42
Pozitīvi jau nebūt nenozīmē - ideāli, perfekti, lieliski ... Jā, trūkumi un problēmas pastāv, un tās jārisina, Taču diez vai vajadzētu klaigāt, ka "viss ir slikti". Es, piemēram, pozitīvi vērtēju savu ģimeni, bet tas jau nenozīmē, ka mums katram nav savi trūkumi. Es pozitīvi vērtēju Latvijas skaisto dabu, bet tas jau nenozīmē, ka nebūtu jācīnās ar mežu piemēslotājiem
Kaut kā neatceros, ka manu ģimeni kāds būtu iztaujājis...no kurienes šie sevis spodrinošie skaitļi??? Vēlamo uzdod par esošo. Meli pirms vēlēšanām. Skumji.
Jā, gribas jau aptaujās teikt, ka vērtējam pzitīvi, protams. Bet, ja sāk reāli skatīties uz argumentiem, tad to atbildi, diemžēl varbūt arī nāktos pamainīt.
Vidusmēra izglītība. Kā vakar Dombura raidījumā atzina 11.klases skolnieks-starptautisko olimpiāžu medaļnieks, ar Latvijas vidusskolu diplomu ir ļoti problemātiski iestāties prestižā Eiropas vai Amerikas universitātē.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.