Lietotājvārds
Parole
Skolā instruktāžas tiek veiktas tik bieži, ka bērni pat vairs neklausās - automātiski paraksta kārtējo lapu. Viena mācību gada laikā katrs skolēns ir parakstījies vairāk kā 10 reižu. Taču tas nemaina situāciju, jau sen ir laiks uzrunāt vecākus un klauvēt pie viņu sirdsapziņas.
Ir tāds vārds kā SIRDSAPZIŅA, PIENĀKUMA APZIŅA. U nez vai cilvēkam (bērnam) ar smagām attīstības problēmām būtu vienam jāuzturas, piemēram, ūdeņu tuvumā.
to >10.05.2014. 20:17 10.05.2014. 21:12:19
Gribēju tikai pateikt, cik formāla ir visa šī lieta... Birokrātija visā tās krāšņumā. P.s. Tie paraksti tajā lapā protams ir. Tikai kāda ir to faktiskā "pievienotā vērtība".
>10.05.2014. 20:17 10.05.2014. 20:59:25
Kā citādi pierādīsi, ka esi veicis pārrunas par drošību? Ja ar kādu bērnu kaut kas atgadās, tad VISVARENIE pirmkārt pārbauda instruktāžas lapu, kur jābūt skolēnu parakstiem. Ja TEV ir tādas tiesības, tad izdod citu rīkojumu!
to skolotāja 10.05.2014. 20:17:08
Un parakstīties nākas pat tiem skolēniem, kas neprot parakstīties (nekādas atlaides nav paredzētas arī tiem, kam ir smagas attīstības problēmas, kas nekad arī īsti nesapratīs, par ko ir runa šajās instrukcijā, un daži pat nekad tā arī neiemācīsies rakstīt).
Acīmredzot, VISC ir TIK tālu no skolas un no realitātes, ka nemaz nezina, ka pārrunas par drošību notiek regulāri. Bet izstrādāt metodiskos materiālus VISCam neviens neliedz - skolās tos labprāt izmantojam un izmantosim.
Pārrunājam (veicam instruktāžas) gan rudenī, gan ziemā, gan pavasarī, gan, aizejot vasaras brīvdienās, gan dodoties izbraucienos, pārgājienos, gan pēc nelaimes gadījumiem. Skolēni arī parakstās instruktāžas lapā. Vai tiešām domājat , ka skolotāji ir tiešām tik dumji, ka bez atgādinājuma šīs lietas nedara? Bišķi aizķērās!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.