Lietotājvārds
Parole
Solījums taču ir nākotnes formā. Nekad nav dzirdēts, ka kompensāciju izmaksā tajā pašā algā. Ja nebūs nākamajā, tad var sākt nesaprast.
Vismaz pagaidām man alga par novembri ir par 23 eiro mazāka, protams, streika dienā pienākumus nepildīju! BET, tad varbūt arī daba vietā nebūtu jābūt??!!
arī skolotāja 09.12.2015. 21:11:47
Man arī alga par novembri ir vismaz par 40 eiro uz rokas mazāka (Ŗīga).
Rau, taču jāprasa paskaidrojumi- kāpēc un par ko mazina. Nekādi darbi jau nav noņemti, vai ne? Nu jau arī rīdzeniekiem pielieto tās pašas mistiskās ekonomijas metodītes kā lauciniekiem! Nu Ziemassvētki taču tuvojas! IM prēmiju laiks!
Man neizmaksāja (Rīga). Alga par 30 € mazāka kā citus mēnešus.
Patiesībā vadība skolotājiem (un ne tikai) joprojām ir parādā par krīzes gados samazināto atalgojumu ne tikai Rīgā, bet visā Latvijā. Tā viena streika diena ir nieka piliens jūrā.
Bulli -m/ei 09.12.2015. 13:58:27
Ar to, ka nāk un klausa - nepietiek. Ja ir kādas problēmas, tad arī pats lielākais faķīrs tai galvā nevar dabūt iekšā zināšanas. Ja problēmu nav (ne ar atmiņu, ne uztveri, ne disfunkcijas kādas), tad var skatīties skolotāja virzienā un meklēt problēmas.
Pietiks prasīt algas paaugstinājumu par nepadarītu darbu. Bērns, kas iet uz skolu, klausa, bet atzīmes zem 4. Varbut vajag sakt mācīt skolēnus.
Bet tiem,kuri nestreikoja,varbūt var izmaksāt prēmiju?
Ceram, ka atbalstīsiet arī skolnieku vecākus viņu streikos...
skolotāja,bijusī LIZDAS biedre 09.12.2015. 11:01:16
Tas nav leģitīmi. Par streika dienām maksā/ja vispār MAKSĀ/ tikai un vienīgi attiecīgās nozares arodbiedrība.Ja viņai nav līdzekļu-nav streika fonda uzkrājuma,tad tas ir streiks bez atlīdzības. Ne pašvaldībām ,ne citām valsts struktūr vienībām nav likumīgu tiesību kompensēt streika dienu,vai dienas. Es arī piedalījos streikā,rēķinoties,ka samaksu par to dienu nesaņemšu. Ušakovs kārtējo reizi pucē " sav as politiskās spalviņas" .Bet Rīgas Dome jau tā dzīvo uz ne maziem kredītiem.KAS TOS ATMAKSĀS !?!
mani iepazīstināja ar papīru, ka no 1. janvāra man būs mazāka alga. Protams, nezinu, par cik! Bet kalpiem tas nav jāzin!
....neizmaksāja neko (neRīga).....varbūt decembrī izmaksās....mēs taču ar streiku panācām algu paaugstināšanu- ministriem :))
Virsrakstā 09.12.2015. 10:22:05
jānorāda, ka Rīgā, lai pārējie nesapriecājas visā Latvijā
Tas nozīmē, ka izmaksāja tās dienas normālo atalgojumu. Mēneša beigās kontā jau nekas nemainās,

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.