Lietotājvārds
Parole
Ir jau labi, neko nesaku, ja no 6,1 vidējās balles var sasniegt arī 6,6, tomēr... Manuprāt, daudz lielāks progress un daudz lielāki malači ir tie, kuri, piemēram, no 7,9 spēj sasniegt arī 8,0 vidējo. Vai nevarētu rīkot tādu konkursu, kurai klasei vispār ir augstākais vidējais vērtējums Latvijā? Vispirms pusgadā un vai tad spēj noturēt līdz gada beigām, vai kāds spēj pārspēt.:)
Jā, Druvas vidusskolā ir 12 h. :) Tas gan nekādā gadījumā nenozīmē, ka ir arī 12 c, d, e... :D Vienkārši tāds nosaukums.
,,Vaduguns" ZIEMEĻLATGALES LAIKRAKSTS. 2015.gada 16.jūnijs. Atbrīvo direktoru no amata. To Čeksi vajadzēja likt jaunizveidotā lapā-,,TĀ ES NODEVU SAVUS KURSA BIEDRUS, BET VĒLĀK KOLĒĢUS". Paskaties acīs LITENEI. Atvainojies saviem kolēģiem, bet visvairāk Daugavpils ped. inst. saviem kursa biedriem, pasniedzējiem. Tev diploms ir jānoņem un pensija arī.
Druvas vidusskolā ir pat 12.h???????
Superrrrrrrrrrrr! Mani mazie malacīši arī vinnēja. Tikai žēl, m mazliet pietrūka līdz 1.vietai. Pavasarī atslāba.
Man tas pats! Neredzu jēgu no tām 3d filmām. Bet pati filma laba, redzēju jau pirmizrādi. Man visvairāk patika kopīgais brauciens ar klasi. Vairs laikam nekad visi tā nesavāksimies kopā. :) Tagad vēl jādodas uz pārējām aktvitiātēm - balvām!
No Kuldīgas 16.06.2015. 16:40:17
Filma bija baigā! Uz 3 D vairs nekad neiešu, acis pēc tam sāp. Bet maniem skolēniem gan ļoti patika - visu ceļu uz mājām vēl bija sajūsmā.
Paldies milzīgs par pasākumu!!!! Bija fantastiska diena! Milzīgs gandarījums un patīkami tā atpūsties, ceru, E-klase neņēma ļaunā, ka no klases bijām tik maz cilvēku... Citi diemžēl nevarēja ierasties. Vēlreiz lielum lielais paldies par lieliski noorganizēto dienu! :)
Foršs video! Visi tādi priecīgi :)
Skolotāja, Latgale 16.06.2015. 10:24:59
Milzīgs paldies par pasākumu! Beidzot varēju uz brīdi atpūsties un saņemt, nevis tikai dot. :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.