Lietotājvārds
Parole
Klonēsim gudro V.
ok(tirliņ) 13.03.2015. 16:46:59
Pāreju uz draugiem. V
Brauciena laikā satikos ar klonēto govi. Ikurāt kā tu izskatījās.
Tirliņ tev. Ko ta neatbildi. Biju Eglainē. Visu zinu. Sveicieni no V. Nozombēt i netaisies. Pats slims būsi.
Nu nepriecājies. Tepat vien ir jūsu V. Nevajag rakstīt e-pastu V vārdā. Čupā sagājis esi. Es jūs tikai vērtēju. Stulbi jūsu spriedumi, bet turpināšu vērtēt.
Pirmkārt jau-ārā no šādas LIZDA! Pilnīgi un kategoriski-nemaksāt šiem liekēžiem nevienu centu!
Izskatas ka tas V ir iemaldiijies no draugiem lv vai no delfiem lv ,jo tur vairak uz vinju nereagee, tad ari secieniet skolotaaji ar kadu publiku stradajam :)
V Komentāram pl. 08.41. 10.03.2015. 20:39:10
Ko klusē? Aizbāza muti dienesti? Pat mana arodbiedrība vairs neinteresē? Smagi slimo, ņirga. Ļoti smagi slimo.
V Komentāram pl. 08.41. 10.03.2015. 17:13:30
Slimība atnāks pie jums. Drīz. Zināsiet-kas ir slimība?
V Komentāram pl. 08.41. 10.03.2015. 17:01:42
No klona arī dzirdu.
Mana PIEREDZ ar LIZDA. Kā jauns skolotājs nolēmu pievienoties arodbiedrībai un veikt ikmēneša iemaksas. Pieredzējuši kolēģi VĪRIEŠI BRĪDINĀJA - nelietderīgi. Es uzticējos LIZDA. Man bija situācija ar BEZKAUNĪGU skolas diretora rīcību. Lūdzu LIZDA Padomu un Palīdzību. Atbilde bija DIEMŽĒL KLASISKI LIBERĀLI, AMORĀLI NEKĀDA - IZVAIRĪGA. Es vairs neveicu iemaksas. LIZDA MANĀS ACĪS - BEZRAKSTURA, BEZSPĒCĪGS, BEZ IDEĀLIEM, BEZ VĒRTĪBĀM veidojums.
Talisa Maegyr 10.03.2015. 14:54:47
IZM ar savu supermodeli lieliski panākusi divas lietas. 1. Sarīdījusi dažādu skolu skolotājus(es pati kā diezgan lielas skolas skolotāja esmu nobažījusies par algas samazinājumu par 200-250 EUR un pagaidām jauno modeli nevaru atbalstīt. Bet kam nu IZM mans viedoklis interesē). 2. Izfinglierējuši, kā var nemaksāt par daļu darba, to IT KĀ iespiežot tajās 36 stundās.
Izlasīju visus komentārus. Te jau skaidri un gaiši redzams, kā dažādu grupu , kurās būsim salikti, skolu pedagogi un protams, arī funkcionāri lauž šķepus par vienkāršu lietu - ko šobrīd dara arodbiedrība? Ko brīnāmies? Kamēr mēs viens otru "pārliecinām" LIZDA dzer kafiju un mums šķauda virsū, jo esam to sākuši raustīt aiz ūsām! Labu apetīti, "dārgā"LIZDA!
? Kas tie par komentāriem?
Lūgums portāla administrācijai 10.03.2015. 08:41:13
Varbūt slimniekus varētu bloķēt? Tādus komentārus , ko raksta V un šīs personas kloni, tādus ir kauns te redzēt.
skolotājam -eksaktajam 10.03.2015. 03:59:26
Tādi arī liek mūsu izglītību purvā. Atpalikušais skolotājs. Kas tu vairāk esi? Niecība. Sakrāji komentārus no manis? Varēsi skriet stučīt. Kolēģi, viņš stučī iestādei , ko sauc par IZM. Arī par jums, ja komentāri nav labvēlīgi. Iepriekš viņam bija cits segvārds. Lika nozombēt Varnasu. Nelietis. Varnass izteica savas domas, bet tik nelietīgs cilvēks neļauj to. Praktiski tiek izkropļots mans teksts. Varnass. Parādās manā vārdā rakstītāji. Kas atbalsta IZM, tas nav Varnass.
Man prasīja-kur ir direktoru viedoklis? Pēdējos komentāros tas ir. Gandrīz visi bijušie, kuri turpina sadarboties ar tagadējiem. Ko tad gribēt no IZM?
skolotājam -eksaktajam 10.03.2015. 01:05:44
Abi ar sievu strādājat. Tā bija stukace no Saeimas nama, bet tu Č nodevi ziņas tālāk. DP abus jūs no LV vajadzēja padzīt. Ko klusē? Tāpat ČK un pārējie zin par jums, kaut seksa abiem nav. Arī nevar būt. Pakāpeniski par tevi rok.
V priekš skolotāja 10.03.2015. 00:02:02
Eksnenormālais. Direktors vai franču radījums Edgara Liepiņa gaumē. Saprati. Tad turi muti.Tu sapratīsi, bet izliksies. Izliecies vien. Tava mute vēl kustot.
skolotājs - eksaktais 09.03.2015. 22:51:08
Aizmirsu! Vēl man patīk "...nēesat...", tas ir labais.
skolotājs - eksaktais 09.03.2015. 22:47:39
Dīvaini, ka ir skolotāji, varbūt uzdodas par skolotājiem (piemēram, V kungs), kuri raksta ar smieklīgām kļūdām. Var saprast, ja uzsit nepareizo taustiņu, tas saprotams, bet "propOgandēju, Hirurgs, ...ir jau kas ZIN... " Smieklīgi, ka kāds vēlas tēlot skolotāju, visticamāk, nedaudz "sasirdzis" ar alkoholismu, cerams, ne ar šizofrēniju.
Kad LIZDA uzzinās ,cik skolotāju gatavi strikot,varēc zināt ,cik rungu vajag.
Kāpēc LIZDA nepieprasa no skolām aptauju ar parakstiem, cik konkrētās skolas skolotāju būtu armieru streikot-neiziet darbā.? To varētu izdarīt katras skolas arodbiedrības šefs.Noziņojot novada arodbiedrībai.!LIZDAI REDZOT ,KA VIŅU ATBALSTA REĀLS SPĒKS AR RUNGĀM ROKĀS VARĒTU AR VALDĪBU RUNĀT SAVĀDĀK!
Cīrulītis 09.03.2015. 22:10:09
>>Cīrulim no V . Neko nesapratu.
Ģimnāzijas dala gan, bet vai tad pierīgā arī dala? Laikam pirmoreiz ielīdu E-KLASĒ. Nu ja jūs nēesat ģimnāzija, tad būsiet saplosīta.
Cīrulim no V 09.03.2015. 21:48:18
Tāda dzīve. Man ir arī tiesiskā aizsardzība no sava darba devēja. Pats visus likumus nezinu, bet ir jau kas zin. Ja direktors man kāps uz galvas, lai 100-tu nomēra. Tā mans darba devējs(celtnieks ar Jelgavas augstāko izglītību) strādā par direktoru skolā. Arodbiedrība viņu ietekmē. Cik labi? Nu vairs nav direktors. Agri. Sniedz arī savu artavu šajā diskusijā. BTA nav tiesiska savu klientu aizsargātāja. Vairāk jāuzzin par to BTA.
Mūsu skola ir 4. grupā un mana alga būs krietni mazāka! Bet LIZDA izliekas, ka to vispār nedzird.
Cīrulītis 09.03.2015. 21:08:05
>>Atkal. Tas nav naids pret LIZDA, tāpat es arī uzskatu, ka skolotājam būt par arodbiedrības biedru ir pienākums. BET!!! Demokrātiskās valstīs pilsoniskā sabiedrība kontrolē savas arodbiedrības - un palīdzības naudiņas ir otršķirīgs arodb. pakalpojums. Ja tas kļūst par galveno - tad ar arodb.biedriem kļūst viegli manipulēt. Dieviņ mīļais, tas taču nav LIZDAS nopelns, ka krīzes gadījumā saņemam pabalstu - tā ir mūsu pašu nauda, kas iepriekš sakrāta... LIZDAS pienākums ir ar zobiem un nagiem cīnīties par skolotāju labklājību - un to viņa nedara!!! Jo saplēšoties ar valdību, apdraudētas ir viņu ērtās vietas, nu kas tur ko nesaprast! Diemžēl, daļa vainas jāuzņemas mums pašiem - "apakšām", jo mēs jau esam tie, kas ļauj LIZDAi ērti dzīvot.
Šajā valstī atbildība par pedagogu atalgojumu prasāma no valdības, IZM, pašvaldības, direktoriem - visiem, kuri pārstāv tā saukto darba devēju. Arodbiedrības uzdevums ir novērtēt un pieņemt vai protestēt. Šobrīd nav neviena oficiāla dokumenta, ko vērtēt. Viss aptuvens, nekonkrēts, mainīgs. Pret ko protestēt? Vienīgi svarīgi nenogulēt īsto brīdi, tāpēc analīze, datu vākšana tiek veikta. LIZDA mājas lapā ir aicinājums iesūtīt informāciju. Dariet to.
Par slimībām nesmejas. Pirmo kaula lūzumu guvu darbā. Arī otro gandrīz darbā. Sekoja operācija. Naudu vajadzēja pēc operācijas. Dārgas zāles un malkas iegāde ziemai. Esmu LIZDAS biedrs kopš viņa pastāv. Man ir arodkomitejas priekšniece. Ilgus gadus maksāju biedra naudu. Jā. Tagad 5 EURO mēnesī. Kāju lauzu ejot uz rīta stundu. Kāpēc jūs vainojat LIZDU. Mēs katrs nelaimē varam nokļūt. Kolēģi, jums kauna nav. Vai es gribētu būt jūsu vietā? Nē! Jūs manā vietā gribat būt? Lai Dievs pasargā. Es maksāju arī par jums. Tā ir mūsu arodbiedrība. Dzīvē jānotiek nelaimei? Kurš gribam? Neviens. Jūs domājat, ka es propogandēju? Nē! Manu hirurgu, ģimenes ārsta slēdzienu varēsiet pārbaudīt LIZDAS dokumentos. Drīz aizsūtīšu.
***, Atkal - zināšanai 09.03.2015. 20:55:01
BTA apdrošināšanas polise nelaimes gadījumiem maksā 17 eiro gadā. 24 stundas diennaktī - apdrošināts par 7 tūkstošiem eiro. Jau 3 gadu izmantoju.
Es tomēr esmu par LIZDU. Grūtajā laikā saņēmu naudu. Tagad līdzīga situācija. Bija operācija. Runāju ar LIZDAS grāmatvedi. Slimoju pus gadu. Arī tagad nēesmu vesels. Jāsavāc dokumenti.
Atkal pārsteidz komentētāju naids pret vienīgo organizāciju, kas iestājas par pedagogiem. Biedru nauda ir viens %, daļa no tās nonāk pirmorganizācijas rīcībā (katrā organizācijā cita), ko tālāk izmanto biedri savu vēlmju apmaksai, tad ir apdrošināšana nelaimes gadījumā (darbojas 24 stundas diennaktī), ko arī sedz no biedru naudas, tad ir sociālais fonds, kur palīdz grūtībās nonākušajiem. Patiesībā tikai 23% no 1% lielās biedru naudas aiziet uz lielo LIZDA, kas maksā dalības maksu starptautiskajās arodb, LBAS, kā ari ir uzkrājusi streiku fondā. Ja kādam bļāvējam nebūtu slinkums painteresēties un iegūt patieso informāciju, tad viņš uzzinātu, ka 51 % no iekasētās biedru naudas tiek izmantots biedru atbalstam. Pārmetumi par tērēšanu ir nevietā. Drīzāk pārmest vajadzētu tiem, kas nepievienojas, bet izmanto citu padarīto, dzīvo uz citu pedagogu rēķina. Ja es nebūtu arodbiedrībā, man būtu kauns no saviem kolēģiem.
Cik zinu, tiem, kas nav arodbiedrībā, ir lieliska iespēja aizstāvēt sevi pašiem. Dariet, negaidiet, ka tie, kas arodbiedrībā, izdaris jūsu vietā. Puse pedagogu nepievienojas, tātad atbildība arī uz viņiem. Ko tad neko nepanāk? Beidziet ņaudēt. Īpasi nepatīkami lasīt tendenciozos komentārus pret LIZDU, kāds apbvainojies un nu tik met dubļus. Varbūt tie ir partiju funkcionāri, jo LIZDA neērta. Traucē vald'īt. Nešķelieties paši, esiet gudrāki par naida cēlājiem.
Cīrulītis 09.03.2015. 17:35:23
>> Konkrēti zinu. Un ko LIZDA darīja tālāk? Vēl gaida atbildi?
Jaunais algu modelis 09.03.2015. 17:25:29
100% atbalstu jauno algu modeli! Ja skolā mācās mazāk par 100 skolēniem, direktorei līdz 1/2 likmes; viena mācību pārzine uz 200 skolēniem, t.i. skolā 1/2 direktora vietnieka likme. Ja klasē mācās mazāk par 10 skolēniem -atkal viszemākā algu likme! Super! Ko vēl var vēlēties!!!! Tika kurš strādās Latvijas speciālajās skolās - klasē ne vairāk kā 6-8 skolēni ar dažādām smagām diagnozēm, ļoti bieži klases apvienotas ... Lai dzīvo LIZDA un IZM eksperti!!!!
Konkrēti zinu 09.03.2015. 17:17:53
LIZDA tikās ar Saeimas komisiju, kur norādīja uz problēmām, saņēma pārmetumus - musinot tautu pirms laika, jo vēl nekas neesot izstrādāts un skaitļi - aptuveni. LIZDA iesniedza IZM jautājumus, nav atbildes.
Cīrulītis 09.03.2015. 17:09:48
Kā saprotu no konteksta, lielākā daļa no komentētājiem šeit paši ir skolotāji/-as. interesanti, vai LIZDA tos arī izlasa? Un Seiles kundze?-bet no tās jau vispār nav nekādas jēgas...
Murkšķis>*** 09.03.2015. 15:44:55
Es arī nesaprotu, kāpēc LIZDA iestājas par algas pielikumu, ja nav atdota atņemtā gandrīz puse. Arī to nācās grūti izcīnīt, pielika pamazām, pēc grafika un solīja vēl. Atņēma gan vienā dienā, bez komentāriem. Varbūt atdodiet jau iedoto, un tad cīnīsimies par pielikumu.Skolotāji, policisti un mediķi ''izglāba" valsti, kamēr daži pat krīzi nepamanīja. Un turpina dzīvot savu "veiksmes stāstu". Skumji, bet nav, kam sūdzēties.
Tāravas Anniņa 09.03.2015. 15:37:49
Interesanta nianse - diskusijās nemitīgi izskan - no skoltājiem, no direktoriem, ka algas patiesībā ļoti daudziem skolotājiem - SAMAZINĀSIES. Un krietni - runa par pārsimt eiro. No arodbiedrības un IZM par šo - ne čiku, ne grabu. Tāds selektīvais kurlums iestājies. Vai varbūr LIZDAs un IZM darboņiem pārsimts eiro nemaz nav nauda, nav vērts runāt par tādām summām? Tad ziniet, mīļie klerki, ka skolotājiem tas jau ir daudz - 200 eiro + vai -.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.