Lietotājvārds
Parole
>>nezinīte 22.04.2016. 08:51:03
Tev ir govs līmeņa intelekts. Padomā ar tām pašām nodzerto smadzeņu atliekām - ja ārsts pieņem tevi vai tavu mazdēli 19.45 TAD VIŅŠ NESTRĀDĀ 8h DIENĀ BET APMĒRAM 2 REIZES VAIRĀK. Domā ka vizītes laikā nav jāiedziļinās pacienta problēmās, kaprīzēs, prasībās, u.c. neskaitāmos sīkumos kuri atvirza no tiešā ārstniecības procesa. Domā, ka ārstiem nav jāizpilda n-tās kaudzes dokumenti, jāapmeklē konferences? Ja kāds strādā 1 slodzi, tad protams pieņemšanas laiks pacientiem nav 8h. Daudzi ārsti strādā vairākās medicīnas iestādēs tā kā sanāk 2 pat 3 slodzes. Jā ir ārsti kuri pēc pieņemšanas poliklīnikā strādā savā privātpraksē par naudu ko maksā tikai pacients, taču arī šeit ir 2 slodzes. Ja ārstam ir tikai privātprakse - ko tad gribi lai viņš tevi sponsorētu. Par to receptes izrakstīšanu un padoma iedošanu - ja jau esi tik gudra ej uz aptieku un pērc pati tās zāles vai arī neej pie ārsta bet pie pūšļotāja, vārdotāja, u.c. "speca".
viens pedagogu streiks jau nedeva neko kā tukšas runas un laika vilkšanu. Iet kopā ar ārstiem mītiņot? Paskatieties, medicīna rūk, bet ārsti apaug ar taukiem. Par ko man tur būtu jāstreiko? Ģimenes ārsti ir vispār kā dispečeri. priekš kam viņi vajadzīgi vispār? Medicīna maksas, kādi tur vēl streiki? Paskatieties ar kādiem auto ārsti brauc un paliek tikai bagātāki.
Kas varētu pateikt, kā iedalās mediķa darba diena poliklīnikā... Kā es saprotu, par bezmaksas pacientiem, kuri pie speciālista griežas ar ģimenes ārsta nosūtījumu, ārsts saņem mēnešalgu... Cik stundu viņam jānostrādā par šo mēnešalgu, kuru taču maksā valsts, tātad - mēs? Vai tad tiktāl visi ārsti strādā uz pusslodzi? Bet, ja viņi nestrādā uz pusslodzi, tad kad viņi pieņem pacientus par maksu? Arī taču tajā pašā darba laikā un nevis ārpus 8 darba stundām... Bet vai par maksas pakalpojumiem ārstiem nemaksā no citiem avotiem? Un galu galā - cik liela tad ir ārsta alga mēneša beigās, kad viņš saņem savu valsts ārsta algu un algu par maksas pakalpojumiem? Un vēl es nesaprotu tos iedalītos limitus. Labi, ja runa ir par tādām procedūrām, kur nepieciešami dārgi palīgmateriāli - zāles, aparatūra ar augstu elektrības patēriņu utt. , tad šādiem pasākumiem varētu aptrūkties piešķirtais finansējums. Bet, ja ārsta apmeklējums ir tikai dažu minūšu konsultācija, kuras beigās izraksta kādu recepti un iedod nelielu padomu, tad kāds gan te LIMITS? Recepšu blankas ir šausmīgi dārgas, lodenes, ari kurām raksta, ir šausmīgi dārgas? Kāpēc uz ārsta vizīti, kas ilgst 15 minūtes, jāgaida vai nu šausmīgi ilgi vai jāmaksā neadekvāti dārgi? Nupat pierakstīju mazdēlu. Ārsts pieņem līdz 20.00. Mūsu pieraksts - 19.45. Par vizīti būs jāmaksā Eur 31,50 Un zinu, ka vairāk par receptēm un ieteikumiem nekas no ārsta netiks prasīts... Un! Lai pieteiktos pie ārstiem, zvans ir par PAAUGSTINĀTU maksu!!! Kam ienāk šī maksa? Lattelecom vai medicīnas iestādei, vai viņi dala to kaut kādās proporcijās? Un vēl! Kad savienojas, tad tiek gari penterēts un atkārtots, kādā valodā būs vajadzīga saruna, par ko būs saruna, kur vēl var zvanīt, t.i. kādās medicīnas iestādēs vēl var reģistrēties pie ārsta, Aiz katra jautājuma lūdz nospiest to vai to ciparu, Tu, cilvēks, to dari, nekas nesanāk, jo beigās - aizņemts, Sāc to visu no gala,,, UN TIK MAKSĀ! Ja mobīlajam ir uzlikti maksājuma griesti, tad vispār nemaz nevari piezvanīt, jo tavs limits to neatļauj.... Tad vari pieteikties elektroniski! Bet vai visiem ir dators un vai visi prot ar to tik labi rīkoties? Visi pensionāri un sociālo māju iemītnieki, un maznodrošinātie, vai jums ir visi vajadzīgie resursi, lai pie ārsta tiktu? Es šo sistēmu gribētu gaisā uzspert, nevis iet kopā mītiņot! Jā, medmāsiņām un ģimenes ārstiem vajadzētu solidāri palīdzēt, bet visai sistēmai kopumā nemaz tik slikti neklājas! Vakar Viņķele sacīja, ka MŪSU SABIEDRĪBA IR TIK DAŽĀDA, KA NEVAR SAPRAST, KĀ KURAM LĪDZĒT... Bet mēs, tik dažādie, esam taču deleģējuši arī dažādus deputātus, un arī tik gudrus kā VIŅĶELE, lai tad sakārto lietas, bet viņi, lūk, nevar, jo MĒS esam dažādi.... Vai kāds var atbildēt uz maniem jautājumiem tā, lai es to visu saprastu un padevīgi pieņemtu šo situāciju?
Patiešām vajadzētu visiem apvienoties kādā protesta akcijā un parādīt savu NOSTĀJU pret valstī notiekošo bezjēdzību visās jomās!
Vispirms jājautā- cik pedagogu būs gatavi praktiski, ne teorētiski, pievienoties un piedalīties streikā? Atkal jau raustīsies no darba devēja... Jo tā būs neapmaksāta diena.
tad varbūt beidzot > pedagoģe un citi 18.04.2016. 12:49:54
būtu pēdējais laiks apvienoties savās prasībās pret dumjiem, alkatīgiem un negodprātīgiem mūsu kopīgās naudas izšķērdētājiem? Varbūt beidzot tiksim sadzirdēti? Varbūt beidzot liksim ar mums rēķināties?
Vai, cik nesolidāri! Ne mana cūka, ne mana drava? Kur tad palicis teciens, ka kopā varam vairāk??
Es arī par to, ka pašiem gana daudz problēmu, varbūt pievērsīsimies vispirms savējām-akūtajām, un pēc tam citām?
Un kā veselības nozares pārstāvji iesaistās izglītības darbinieku, pedagogu akcijās? Nevienā no prestestiem vai streikiem neesmu manījusi!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.